Hayatınızın geri kalanında tek bir şarkı dinleyecek olsaydınız hangisi olurdu?

Sonsuza kadar dinleyeceğiniz parçayı merak ediyorum

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Doğa İçin Çal - Bitliste Beş Minare

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• concierto de aranjuez joaquin Rodrigo. gitar konçertosudur mutlaka dinle bir yerlerden duymuşsundur zaten

0|1
    0|0
    • Helal sen eric clapton dinle bir bırak rodrigo modrigo:D

• @BayClapton sanatçılık biraz Nezaket gerektirir sen sanatçı falan değilsin adam bir soru sormuş �nsan gibi cevap veremiyorsun önce insan ol klavye delikanlısı gibi de cevap verme sen gibi ortamda ona söylediğini bana söyleyemezsin

Jimmy Page in müzik zekası ve yeteneği Eric ClaptoBir de Led Zeppelin i gibi düşüngibi düşün
      bu benim düşüncem Ama Eric Clapton da tabii ki çok büyüktür

bütün müzik akademilerinde öğretilen bir olgu vardır nedir biliyor musun?

• Sana şimdi Eric Clapton derim o ne yeşil erik mi dersin kültürsüz cahil seni.

0|0
    0|0
    • Kardeşşş Türk'üm ben Türkü dinlerim

• Ve şimdi oldu

• @conquer Ben öyle insanları ezen şunu bilmiyosun bunu bilmiyosun diyen insan değilim hatta müzik kariyerimde beni çok ezmeye çalışan oldu çünkü türkiyede herkes kendini bir bok sanıyor 2 nota öğrenyiolar adamlar havaya giriyolar ben bu kariyerimde yine insanları ezmedim onlarla beraber müzik yapmayı, paylaşmayı bişiler yapmayı istedim ama türkiyede olmadı çünkü herkes kendini bir şey sanıyor müzik birliktelikir birbirini geçme rekabet işi değil bana göre sadece senle ve diğer arkadaşla biraz dalga geçeyim dedim yanlış anlamışsın şükür ki öyle insanları ezen insan değilim

Yükleniyor...