Küçükken çizgi filmlerde ezilen ve kötü karakteri tutan kimler?

mesela tom ve jeryde tom tweety de silvester özellike road runner de çakal gibi =)

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• her zaman jerynin, buggs bunnynin ve twety nin yanında olmuşumdur. Bu gibi karakterleri çok seviyorum çünkü delirtip delirtip ele geçmiyorlar aslında ezilen değil ezen onlar :D Bildiğin diğerlerine psikolojik baskı uyguluyorlar :D Şiirinleri unutmayayım bari =)

0|0
    0|0
  • beennnn:)

0|0
    0|0
  • Gargamel yahu... adam şirinleri yakaladığında altın bulmuşa dönüyordum :)

1|1
    0|0
  • Tom'a bayılırdım. O gerizekalı Jerry'yi yesin artık diye izlerdim. Bir de Tom'un sahibi kadın çok korkunçtu. Yüzünü göstermiyorlardı falan.

0|0
    0|0
  • çizgifilm hangi karakterin bakış açısıyla anlatılırsa onu tutardım. road runnerda mesela hep çakalın planları tarafından gösteriliyo mecbur onu tutuyosun yani :)

0|0
    0|0
  • Kötüler hep çekicidr nedense filmlerde çizgi filmlerde

ret-kit izlerkende daltonların simetrik sıralanşını severdim.

Gargamelin azman kedisini şatosunu

Jokeri hep esprılı bulmuşumdur

uzar gider liste

0|0
    0|0
  • Ben sadece izlerdim. Kimseden yana olmadım.

0|0
    0|0
  • yok ben hep ıyıydım hala oyleyım :)

0|0
    0|0
  • Tom adamımdı <3 Ve Gargamelin kedisi Azman.

0|0
    0|0
  • laffallympics olimpiyatlarında kötüleri tutardım. scooby doo'lar çok salaktı ama hep yenerlerdi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• -İskeletor, sarışın züppe he-mani tepelesin

-daltonlar, redkiti, rakı masasına meze yapsınlar

-elmer, o tavşanı avlasın

-gargamel, nolur kesse iki şirini, tohumuna para mı saydılar, şirin dede büyüyle gazozla yapmadımı bunları(şirinler yapı olarak aseksüel)

0|0
    0|0
  • ben redkiti çok severdim..Hatta o zamanlar redkitin link bu hareketine saçma derlerdi sonra matrix filmi çekildi icabında :D...İlginç ama güzel..

0|0
    0|0
  • Vala " Tom & Jerry " benim değişmez favorilerim halen deli gibi izliyorum denk geldikçe. Ama hiç ayırım yapmadım açıkcası. Daha çok bir bütün olarak görüyorum.

0|0
    0|0
  • Tom a hayrandım..

0|0
    0|0
  • avarel lin dengesiz zamanda verdiği cevaplar hoşuma gidiyor du.halen de gidiyorr :))

1|0
    0|0
  • gargamelin kedisiyle dağ evindeki mahsur haline bir üzüntü vardı..

Ulan hi*ne şirinlere bak laylaylom takılıyolar herif orda yapayalnız ne iştir diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Çakal favorimdi deli olurdum yakalasın diye. Yakalasa kim bilir neler yapardı :))

0|0
    0|0
  • zavallı tom

0|0
    0|0
  • Artık ROKET Takımı kazanmalı.

0|1
    0|0
  • benim favorim ACME :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...