Kapat

3 cu dunya savasi olsa Turkiye kaybedermi?

Sizce 3 cu dunya savasi olsa Turkiyenin sansi var mı Amerika , Almanya , Ingiltere , Fransa , Russia gibi ulkelerle kapisa bilirmi?

0|1
9|20

En İyi Kız Görüşü

• türkler en kötü durumunda kurtuluş savaşını kazandı. ordumuz şu an kuvvetli. bunları geçtim islam alimleri 3. dünya savaşından sonra türklerin dünyaya hakim olacağını söylüyo

0|2
    0|0
    • Neeeeeee? Okadar guldumki biz ilk 10 da bile degiliz dunyanin en guclu ulkeleri almanya fransa portekiz amerika russiya hindistan china afganistan biz sonlardayiz guvenme derim 3 cu dunya savasi olsa ilk biz kaybedecegiz

• @Kuıper 😄😄👍

• doğru ama sizin gibi erkeklerden asker olduğu sürece değil dünyaya hakim olmak ülkemizi bile koruyamayız haklısınız

En İyi Erkek Görüşü

• Diğer ülkeleri gözünüzde büyütmeyin Örnek ABD silah bakımdan en güçlü ülke ama Irak da olsun Kore de olsun hezimet yaşadı Güç olarak Türkiye zayıf gibi gözükse de yıllarca terör yüzünden içinde öfke barındırıyor ve acıya alışkın tek gereken lider ve hedef Fransa da bir terör olayı oldu felekleri şaştı. Savaş silah ile kazanılmaz yürek ile kazanılır israil yıllarca filistine her türlü güç uyguluyor ama hala sindiremediler ama bir israil'li silahsız birinin eline düşse korkudan altına kaçırıyor (mecazi değil gerçek) örnek mavi Marmara baskını Kısacası öncelikle Allah Kimin yanındaysa onun dışında Türklerin içindeki birikmiş intikam ateşi yıllarca yaşadığı terör acısı Türkleri korkulacak, Savaşta üstün hale getirecek özellikleri oluşturuyor

0|1
    0|0
    • Yok kardesim tamam bizde guclu ola biliriz ama su an amerika ingiltere ve russiya bize cok kizgin inan bana 3 cu dunya savasi baslasa her biri 2 ser atom atsa buraya turkiye tarihden silinid neden atom yok silah kuvvetlerimiz iyi degil sadece bireysel takiliyoruz gucluyuz diye ama hevale bisey yok bu ulkede tirt

• yaptığımız iha lar toplama diyorum anlamıyormusun? tıpkı tofaş arabalar gibi teknoloji gerektiren parçalar yurt dışından teknoloji gerektirmeyen parçalar yurt içinden. e ne anladım ben bu işten. bizim tamamen kendimize ait silahlar top. top mermisi. basit füzeler. basit silahlar v. s . Bende aşağılık komplexi yok sadece gerçekler bu. türkler aptal ya da canım da değildir. Ama teknolojik olarak çok geriyiz. sadece tüketmesini almasını biliyoruz. bunun sebebide gerici yobazlardır. cumhuriyet kurulduğundan beri bilimi kendilerine engel gördüler. örneğin ilk önce köy ensütülerini kaldırdılar. sonra imam hatipleri açtılar orada pozitif bilim, leri yok saydılar. biyologlara düşman oldular evrim teorisine savaş açtılar. söylermisin bana ademle havva çifleşti sonra çocukları oldu sonra onlar kendi aralarında çifleşti sonra böyle insanlık türedi masalına inanan bilim adamı olur mu. böyle bir mantıktaki kişi bilim üretebilir mi?

• @free_1920 1. düne kadar hiç bir savunma sanayi için bir şey üretilmiyordu şimdi yavaş yavaş üretilmeye araştırılmaya geliştirilme başlandı. 2. si Ülkemizde gelişmenin önünü durduranlar sağcılar değil vatan hainleri hatta solcular ülkemizde araba üretilmeye başlandı senin gibi zihniyetler aynı kafa ile aynı itirazlar ile engel oldu durdurdular sonra uçak üretildi hatta sipariş alındı yine sizin kafa yapınızdaki insanlar onuda durdurdu. İslam hiç bir zaman ilme engel değildir aksine ilimi araştırmayı öğrenmeyi teşfik eder ama sizler Müslümanların çarşaflarına, inançlarınıza dolandığınız için inaç ve kılık kıyafet yüzünden insanların okumasına engel olduğunuz için ülke şu an bölünmüş durumda ülkede bir şeyler yapılmaya çalışılıyor sevinip mutlu olacağınıza destek vereceğinize Desteklemediğiniz iktidar yapıyor diye her şeye bir kusur buluyorsunuz.

Kızlar Ne Diyor 8

• Insanlar kendilerine ceki duzen verseler onumuzde kimse duramaz. Turkler ozgurluklerine duskundur yenilmez esir olmaz gerekirse canini verir. Ama iman sart. Yoksa Şu an ki durumda bilemiyorm. Teknolojiyle savasiliyor cunku en cok. Ama turk pilotlari muhtesem otesi. Sonucta savas ucagini kullanan bir pilot hedefleri vurmak onemli

0|1
    0|0
  • 21. Yy dayız ve şu an zaten 3. dünya savaşının içindeyiz ne bekliyodunuz mızrak bıçak saldırmayı mı

1|2
    0|0
  • bence hiç bir ulke kazanmaz illüminati ve masonlar kazanır ve 1.2 dunya savaşından daha fazla insan ölur. yani olan vatandaşa olur

0|1
    0|0
  • Eskiden bilek gücü önemliydi her şekilde kazanıyorduk ama günümüzün şartlarında parası olan kazanır maalesef

0|1
    0|0
  • 3. Dünya Savaşının tam ortasındayız. Daha fazla şehit vermemek dileğiyle...

0|1
    0|0
  • türkiye pert olur :D ama suriyelileri salarız bizde :D

0|1
    0|0
  • Bence kaybeder

0|1
    0|0
  • Bu da soru mu? Cok afedersin ama agzimiza sicarlar bosnadan beter oluruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• rusyanın türkiyeyi alması 2 saat sürer ama tabiiki türkiyeyi kimse yedirmez birbirine.1800lü yıllarda ruslar neredeyse istanbula geldiğinde ingiltere bile bize yardıma gelmişti neden çünkü birbirine yedirmez kimse buaraları.3. dünya savaşı çıkarsa ki en büyük temennim çıkmaması, Türkiyenin şaftı kayar. Allah için almanya nere türkiye nere :D komik ya karşılaştırmaya bak... Gerçi karşı tarafta bayağ bir kayıp verir sonuçta bir devletle savaşıyorsun... Hatırlarsınki Rusya bile afganistanda tutunamadı... Ama sonu. belli zaten...

0|1
    0|0
  • Mantıken üçüncü dünya savaşı varsa bu ülkelerin bir kısmıyla diğer kısımdaki ülkelere saldırıyoruz demektir. Dünya savaşlarının kazananı da kaybetmiştir. Ekonomik olarak çöker, işgücünü kaybeder, sağlık ve bayındırlık problemleriyle boğuşurlar. Ben böyle bir savaşa Almanya ile girmezdim. Malum hep kaybediyorlar. Kaybettikleri yetmiyor, onlar yenilince bizi de yenilmiş sayıyorlarlar geyiğini tarih diye okutuyorlar

0|1
    0|0
    • Ben tam tersi ingiltereden korkuyorum ingiltere yuz yillardir bize hep dusman oldu ilk bize saldircaklar russia amerikada yanlardan vay halimize 😄

• 3. Dünya Savaşında nükleer silahlar konuşur. Türkiye ağzına yediği atom bombası ile de oturur oturduğu yere.

Daha Suriye'den seken füzeleri engelleyemeyen, PKK'da füze olduğu bilgisini ele geçiremeyen devlet mi bunlara kafa tutacak :D

0|1
    0|0
    • Haklisin kardesim 😄

• Cok haklisin kardesim yazdiklarin herseyi kanitladi!

• Nasıl yani anlamadım

• Adı üstünde dünya savaşı bu, birebir savaş değil. Yani sorun hatalı. Grup olarak ele alırsak. Karşı grubumuz genelde allahın lütfu, bizimki ise allahın cezası oluyor o yüzden şansımız yok. 😊

0|1
    0|0
  • türkiyenin kapısabileceği ülkeler : Yunanistan , Bulgaristan , gibi ülkelerdir yazdıgınız ülkelerle kıyas etmek bile gülünc olur :)

0|3
    0|0
  • Ya türkiye daha ışid roketlerini durduramıyo Rusyanın balistik füzelerinimi durduracak malesef en fazla 1 haftada Ankara gider türkiyenin gücü aşırı abartılıo Artık kurşunlu savaşlar sonra erdi füzeler konusuo

0|1
    0|0
  • 3. dünya savaşı olsa nükleer gücü olmadığı için türkiye son dk larda girip ortalığı düdüklemeli ya da girmemeli.

0|1
    0|0
    • Amerika ve rusiya bizden nefret etdikleri icin her biri 2 tane atom atsa buraya biz komple yokuz cunki ingiltere russiya amerika bize Şu an cok kizgin fursat ariyorlar bizimle kavga yapmak icin

• Aynen öyle.

• 1 türk 1000 düşman askerine bedel

0|1
    0|0
  • Kardesim müttefik kuvvetlere bağlı. Kaybetmek derken üstünlük mü yoksa toprak kaybı mı?
    3. Dünya savaşı şu an ki yaşanan vekalet savaşları.. Bkz;Suriye Irak Sudan vs vs

0|1
    0|0
  • Kazanacağız.

0|1
    0|0
    • Zor o is kardes 😄

• Sen sanırım azerbaycanda yaşıyorsun? 😂

• 50% yarim azeri turku , 50% yarin slovakiyli

• Savaş bu ülkenin genlerinde var, yüzlerce yılın vermiş olduğu birikim ve tecrübe var. Toprak söz konusu olduğunda mirastan kalan tarla için kardeşlerin kavga ettiği bir ülkede düşmanların halini var sen düşün.

0|1
    0|0
  • hepsine dalmayız..

0|1
    0|0
  • Saydiklarin , ulkeler cok guclu Turkiye onlara karsi koyamaz !

0|1
    0|0
  • Allah korusun

0|1
    0|0
  • Kapışır kapışır göklerde uçmayı çok seviyoruz iyi kapışırız göklerde

0|1
    0|0
  • Türkiye daha pkk yı bitiremiyo yıllardır kendi içinde savaş halinde bu ülkelere mi kafa tutucak.

0|1
    0|0
  • Olum azraili bile imana getiririz rahat ol :D

0|1
    0|0
  • 3. dünya savaşının kendi aramızda değil dünyaya gelen yabancılarla olacağını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • şakamısın tek amerika bile bizi alır hayal görmeyin şu an türkiye bu saydıklarında sadece almanya ve fransayı yener ingiltere ise berabere rusya ve abd ise alır

0|1
    0|0
    • Almanya fransayi bile yenemez dalgami geciyorsun saydiklarim rusiya , almanya , fransa , amerika dunyanin en guclu devletleri biz onlarin yaninda sumuklu pecete bile olamayiz

Yükleniyor...