Yabancı rock ve metal müzik önerileriniz var mı?

progressive rock

progressive metal

heavy metal

thrash metal

hard rock

alternative rock

bu grup dışına çok çıkmadan bu tarz yabancı şarkı önerileriniz var mı yalnız çok bilinenler olmasın çünkü zaten bu tarzda fazlasıyla bildiğim şarkı var aynılarını dinlemekten sıkıldım artık farklı şarkılar arıyorum. ama özellikle bu tarz olsun ya da bunlara çok yakın tarzda olanlar

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şarkı değilde grup tavsiye edeyim.

Eskiden dinlerdim artık kafam kaldırmıyor.

Immortal çok sert ama sağlamdır.

Mayhem serttir sağlamdır.

Opeth sert değildir ama çok sağlamdır.

Burzum sıkılabilirsin ama sağlamdır.

Galiba bunlar yeterli olur.

0|0
    0|0
    • Black metal grupları bunlar. Onun istekleri arasında yok.

• Ne bileyim ben geldim 28 yaşına eskidim ben Metallica gibi oldum iyice :D

• sen metallica değil bildiğin genesis olmuşsun focus olmuşsun

Erkekler Ne Diyor 4

• cinderella nobodys fool. cinderella shake me. cinderella nothing for nothing.. cinderella push push her sarkisi cok iyidir bulabildigini dinle.. bide three days grace var. twisted sisters - were not gonna take it buda iyi.. akma gelirse yazarim

0|0
    0|0
    • bunlarda olmadı biliyorum :(( ya böyle çok çok az bilinen kimsenin keşfetmediği druplar yok mu?

• gorgoroth fazla kafa utulemiyo dediydim..cinderella hakkinda Tom dan çok sey biliyorum tamam mi :D

• off tamam tamam anladık :D

• 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • iyiymiş bu, teşekkür :) başka var mı

• O kadar çok grup biliyorum dedin ki ne atayım bilemedim :D şuna bak bakalım link

• Rock sevmem ben hacı .s

ama rock gıbı göğürenler var :D

arabesk rapda efecan..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • evanescense my immortal

0|0
    0|0
  • losing my religion

0|0
    0|0
  • progressive rock olarak bir tek tool grubunu biliyorum.

0|0
    0|0
    • ilk bilmen gereken grup rush olmalı bence en iyi temsilcisi olduğunu düşünüyorum. ayrıca grup olması gerekmiyor illa ki şarkılarda olabilir bildiğin varsa mesela pink floyd'in progressive olan şarkıları vardır ama grup olarak tool'a gelmeden önce dream theather, genesis , yes,opeth , elp var. yanlış anlama da sırf yorum yapmak için yapmışsın resmen

• beni engelleyip cevap vermeme engel olmaman için.evet yorumumda da belirttim zaten birtek tool grubunu biliyorum diye bildiğim şeyi tekrar söylüyorsun.sende uzattın yok şu iyide o gruba gelene kadar şunlar varda.

• işim gücüm yok seni engelleyecektim :DDDDDDDDD

Yükleniyor...