Korku filmleri yeterince korkutmuyor sanki?? :D

Korku filmi hastasıyım ve sorum şu en çok etkilendiğiniz uykularınızın kaçtıgı korku film hangisiydi sene fark etmez serimi genişletmek istiyorum :) ''MAMA'' bu senenin en iyi korku filmi şu ana kadar ...daha neler çıkar bilemem ama yine severleri korkutmuyor tabi izlemenizi tavsiye ediyorum çok etkileyici bir korku-gerilim :) Evet fikir paylaşımı yapalım etkilendiğiniz korku filmini yazınnn :)

Güncellemeler:
Aklıma gelmişken El Cin'de türk filmi olarak ilk kez güzel olacak gibi sanki bir çoğuna gülmüşümdür :D bu iyi gibi merakla bekliyorum

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Mama mı ya bu zamana kadar seyrettiğim en dandik korku filmiydi :)

1|0
    0|0
    • korku olarak zayıf buldum bende ama konusu beni etkiledi :) teşekkürler yorum için ben öneri bekliyordum ama :D

• film öneri istemiştim :D

• bu da kısa metraj :)))

Erkekler Ne Diyor 17

• Misery izledin mi ya da Orphan ?

1|0
    0|0
    • Misery -Stephen King <3 öldüğüm yazar

• Orphan -Evdeki Düşman diyede bilinir tam bir gerilimdir korku değil muhteşem konulu bir gerilim hemde izledim müthiş ötesi

• Korku filmi pek sevmiyorum :)

2|0
    1|0
  • Bende korku flimleri hastasıyım en beğendiğim mezar buluşmalarıydı bilmiyorum izledinim izlemediysen tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • izlemedim teşekkürler :)

• türk filmlerine gerçekten gülüyorum musallat çok komikti teşekkürler :)

• Gerçek hayattan alınması beni etkiledi son sahnelere dogru carpılma anları vs etkiliciydi herkezin göüşü farklı tabi :)

• Hayat yeterince korkunç

1|0
    0|0
  • ben cok korkarım

1|0
    0|0
  • yaaa korku filmi diye bişey mi var :D tam izliyosun konsantre oluyosun yusufda geliyo yanına..sonra diyosun lan bu bir film hepsi kurmaca :D :D ama ben yasaklı filmleri daha çok beğeniyom biraz gerçekliğe yakın onlar

1|0
    0|0
    • bir kaç isim ver de izleyek :D

• A Clockwork Orange/ Otomatik Portakal (1971)...Cannibal Holocaust (1980)...bu ikisini izle beğenirsen daha atarım tabi bunları bulabilirsen :D

• Bencede Korkutmuyor AMA Bunun Nedeni Çok Korku Filmi İzliyor Olmaslısın Çünkü Banada Artık Hiç Korku Filimleri Korkutucu Değil Komik Geliyor :)

1|0
    0|0
  • mümkünse türkler korku filmi çekmesin

şu sinema sektöründe bir p*rno ikincisi korku filmi çekmeyi beceremedik:)

He birde romantik komedi hiç olmuyor..

Türkler drama ve komedi filmlerine alışmışlar..

1|0
    0|0
  • bende hiç kokmam

hani tribe girmek içinde o kadar kasarım genede nafile

gece yarısı, evde tek başıma, üst üste 3 tane izledim gene de tık yok...

1|0
    0|0
  • Daha çok psikolojik filmler etkiliyor beni öbür türlü bende hiç korkmuyorum..

1|0
    0|0
    • doğru :) aşk dramı değil ama Dram filmleri olur ya savaşı ,hastalıgı anlatan onlarda çok etkileyici oluyor .Teşekkürler yorum için

• Ne demek görevimiz efenim. :)

• Korku filmi saçma olmazsa korkutuyor

1|0
    0|0
  • Dini filmler korkutuyor beni sadece

1|0
    0|0
  • valla el cin e gittim ben eğer din konusunda bilgin varsa baya bir tırsıyorsun :D

1|0
    0|0
  • testere iyiydi, aynalar da keza öyle bilemem daha çok var :)

1|0
    0|0
    • testere çok kanlı ama aynalar iyiydi evet :)

• sende mi öylesin ya :)

• mama o kaar korkutucu değildi

1|0
    0|0
  • ben korku kapanı serisi dabbe serisi hiç bir filme dğeişmem :D

1|0
    0|0
  • çok korkuorum ben altına kaçırıorum izlerken

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• izlemedim o filmi.değmez mi diyorsun ?

1|0
    0|0
    • hayır konusu çok güzel sonu biraz dram hatta ağladım sonunda ben beğendim çekimi falan kaliteli ama o kadar korkutucu değil ideal :)

• mama'yı bende çok beğendim.

sinemada izlediğim ve etkilendiğim dabbe bir cin vakası vardı . en arkada hoparlörlerin dibinde o manyak sesler tuhaf görüntüler falan baya etkiledi beni :D

1|0
    0|0
    • Mama'yı izleyen bir kişi daha harikaydı aynen :D tabi sinemada izlemek çok başka oluyorr <3 :)) teşekkürler

• bencede ben de çoğuna gülüyorum ve hiç korkutucu deıller

1|0
    0|0
  • ögrenci evinde böyle diyenlere noluo bilio musun :))) :DDD

1|0
    0|0
Yükleniyor...