İtalyanca mı İspanyolca mı?

Arkadaşlar yeni bir dil öğrenmeye karar verdim hangisini öğrenmek daha iyi fikirlerinizi istiyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii ki ispanyolca.. dünyanın yarısı bu dil'i konuşuyor nerdeyse.. Ayrıca ispanyolca ile italyanca çok yakın diller.. birbirleri ile anlaşabiliyorlar.. sadece aralarında telafuz farkı var..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• İspanyolca tabiki çok fazla ülke konuşuyor ve Amerikada mesela ispanyolca bilen çok fazladır meksikalılar sayesinde

1|0
    0|0
  • İspanyolca çünkü daha büyük bir kesime hitab ediyor hemde bir çok avrupa ülkesinde ikinci dil olarak öğretiliyor.

1|0
    0|0
  • ıkısıde bırbırıne cok benzıo kanks

0|0
    0|0
  • Ispanyolca.

0|0
    0|0
  • Ben bu gece ispanyolcayi ogrencem artik yarinda italyancayi hallederim saka bir yana kariyerine gore sec

0|0
    0|0
  • İspanyolca

0|0
    0|0
  • ispanyolca

0|0
    0|0
  • İtalyanca

0|0
    0|0
  • ispanyolca

0|0
    0|0
  • İspanyolca

0|0
    0|0
  • ispanyolca italyancaya göre daha göreceli ama gözünü korkutmasın ispanyolcayı öğrenmek daha hoşuna gidecektir diye umuyorum, sıkılmazsın. italyancaya 1 hafta katlanabildim, gerekli mi dersen belki evet ama çok bunaltıcı laan

0|0
    0|0
  • İspanyolca güzel ((: ayrıca en fazla ülkede konuşulan 2. dil. İtalyanca ile benzer noktaları da var. Sonra italyanca öğrenmene yardımı olabilir (:

0|0
    0|0
  • İtalyanca :D

0|0
    0|0
  • İspanyolca konusan daha fazla diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Ben olsam İtalyancayı seçerim.

0|0
    0|0
  • mesleğine uygun olanı seçte daha memnun olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İspanyolca

0|0
    0|0
  • İtalyanca neden dersen bir çok kişi ispanyolca bilir amerika ve avrupada 😊

0|0
    0|0
  • Italyanca ve ispanyolca ayni dil ailesindendir oyuzden birbirlerine çok çok yakindirlar herhangi birisini bilirsen diğerinin %70 öğrenirsin ikiside kolay ve zevkli dilerdir ayrica italyanca dünyanin en romantik ikinci dili ispanyolca ise ucuncu dildir dunyada cince ve ingilizceden sonra en cok konusulan dil ispanyolcadir 22 ulkenin resmi dilidir ancak italyanca konuşan sayisi turkçe konuşanlardan bile azdir italyanca daha kolay bir dildir ancak ispanyolca daha zordur.

0|0
    0|0
  • Isoanyolca daha cok konusuluyor

0|0
    0|0
  • İtalyanca...

0|0
    0|0
  • Ispanyolca tabi ki

0|0
    0|0
  • İspanyolca...

0|0
    0|0
  • İspanyolca nin okumasi daha kolay. Bir dönem ikisine de çalışıyordum ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • Ispanyolca derim

0|0
    0|0
  • İspanyolca.

0|0
    0|0
  • Ikisi ama itlya modayi cok seviyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...