Size bir söz yazmamı istermisiniz?

Size bir söz yazmamı istermisiniz? kendim yazıcam tamamiyle buyurun sizede yazayim birşeyler

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• İstiyorum :)

0|0
    0|0
    • gittiğin gün milat oldu hayat bana döneceğinden eminim seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen
      sildiğin gün beni öldü bu çocuk nefes aldığı her saniye tek ilacım var o da aynadaki sen
      bildiğim hüzün oldu gülüşler sadece seninleydi dualarımdasın artık ne olursa olsun bir dönebilsen.

• ne kadar çok sevindim biz öyle ya :D

• Eig için teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Banaaaaa

0|0
    0|0
    • bir şansı çok göreninin kış için değilde yaz için kazan örenin üzücü oluşu gibidir yaşam
      bilir hayat her an sövenin her sevenin aşk için değilde mantık için ölüşü gibidir yaşam

• İstiyorum.^^

0|0
    0|0
    • papatyaları severdi yarim tek dileğim aşkın adını onunla öğrendiğim
      kuşları severdi yarim sol yanım içimdeki yangınım her anım
      kuşlar öldü papatyalar soldu anladım ki sen gittin biz bittik
      yaşlar kaldı gözle izi kaldı kalpte günlük sözleri kaldı dilde
      acılar ağır gelmezdi biterdi sen gitmedin sadece biz gittik
      yoklar artık bizler aşk bahçesinde kendimi yok ettim kendimde

• Teşekkürler

• Olabilir

0|0
    0|0
    • saçlarımı gözümü kapatıcak kadar öne atıyorum bu gözler sadece sana baksın istiyorum senin yanında arkaya atıyorum
      bakışlarını kelimelere döksem dünyadaki bütün güzel sözler bütün boş kağıtlar biter ben senin kirpiklerini bile seviyorum
      bunları yüz yüze olduğumuz zaman sana söyleyemiyorum boğazım düğümleniyor karşında eriyorum boğuluyorum

• Bende eksik kalmim😅

0|0
    0|0
  • Buyurdum bakalm

0|0
    0|0
  • Yok teşekkür ettim

0|0
    0|0
    • yapmacıklık uzaklıkla eş değer olduysa hayatında bir insanın sen aynı paralellikte bunu yaşamaya devam et kendi doğruların en doğru oluyor hayata dair :)

• En guzelini bana yazicaksan neden olmasin 😉

0|0
    0|0
    • seni sensiz yaşamak kalbimi seninle buluşturamamak çok acı veriyor artık bana bebeğim
      biri hep daha çok severmiş o biride bu satırlarda ölüvermiş yaşayan tek şey kalmış o da sana olan hislerim
      beni yaktın yıktın dağıttın bir bakışınla boğdun dağladın hayattan yıldırdın en dibe batırdın her şeye rağmen umarım çok mutlu olursun meleğim

• Ben de isteriim

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
    • senin verdiğin cevapla değilde veremediğin cevapla öldüm
      sırf mutlu olmak içinmi bu kalbimi odalara böldüm
      her odada senin kokun vardı nefesin vardı heryeri sardı
      her odada senin ateşin benim kar'ım vardı
      kar ateşi söndürmedide kendini yaktı
      o çünkü bir mumdu kokulu bir mumdu aslında

derdin verdiğin rahatsızlık odalarda bu kalp artık darda
      kor ateşlerde yanan kalbi harladın her nefes alışında
      kör gözlerde bile sen vardın her hayale dalışımda
      o çünkü yok burada şimdi çok uzaklarda

• Yaz hadi

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Küfür edersen bozuşuruzz :D

0|0
    0|0
    • bahane arıyor biliyorum karşısında günden güne eriyorum gidemiyorumda sadece duruyorum yanında ,
      eninde sonunda biticek biliyorum ondan bana yar olmayacak ama silemiyorumda sadece üzülüyorum yanında

• İsterim

0|0
    0|0
    • elinin tersindekileri değilde avucunun içindekileri mutlu etmesi yaşadığın her baharda her kara kışta
      dilinin söyledikleri içinden geçenler olamayabiliyor bunun bilinmesi anlaşılmanın eşiğinden dönmekten bile kısa

• Adamsın reıssssssss

• elimden gelen bu reis beğendiysen ne mutlu :)

• yaz bakalim

0|0
    0|0
  • bak ben sözümü tutum sen ve senin gibiler için NormLife bebeğim ajhsdj :D+

0|0
    0|0
Yükleniyor...