SİZİ ETKİLEYEN FİLM VEYA FİLMLER?

Sizi iyi veya kötü yönde etkileyen, bakış açınızı değiştiren bir film var mı? Varsa nedir?

0|1
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• mezarina tüküreceğim nasil bir pisko filmdir :D

1|0
    0|0
    • İzledim onu o kadar kötü değil 😄 Bünyen onu kaldıramadıysa cannibal holocaust u hiç kaldıramaz heralde 😄

En İyi Kız Görüşü

• Mucize filmi çok fena bir filmdi ya hala unutamıyorum sinemada izledim ilk yarısından bunalıp uyudum 2 yarısı olaydı resmen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kurtlarla Dans Yeni Hayat Dersu uzala. bir ayrılık Selvi Boylum Al Yazmalım kirazın tadı Cennetin Rengi Cennetin Çocukları bab aziz. Beyaz Balon Spartaküs. carlito'nun yolu Cesur Yürek Gladyatör forrest gump sadakatsiz Kuzuların Sessizliği Amadeus. black. kelebek Benhur Bisiklet hırsızlari Ölü Ozanlar Derneği gandi

1|1
    0|0
  • Cennetin Krallıgı filmi..
    bende güzel bir etki bıraktı..
    yaşadıgın yeri güzelleştirmek gerek..

1|0
    0|0
  • defendor var mesela

1|0
    0|0
  • yıldızlararasını izle hoş filmdi üstüne birde marslıyı at uzaylı olur çıkarsın :D

1|0
    0|0
  • almanlara karşı bakış açım degişti çok acımasız adamlarmış sıgınak1-2-3 filmlerini izledikten sonra birde geçenlerde leanordı di capbionun diriliş filmi çok etkileedi.

1|0
    0|0
    • Diriliş filmini ben pek beğenmedim

• bakış açısı işte ben bayıldım ayının saldırması ne kadar gerçekciydi kızılderlilerin acımasızlıgı ya

• kuzularınsessizliği evrim sözün değeri tabiki esaretin bedeli bunlara örnk =)

1|0
    0|0
  • Jobs

1|0
    0|0
  • american pie

1|0
    0|0
  • yoktr

0|0
    0|0
  • wall-e

0|0
    0|0
  • kemal sunal flımlerı ısın dıger yanı gercekler var altında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Avatar:) izledikten sonra bir süre boyunca bende avatar olmak istiyorum diye dolandım etrafta :)

1|0
    0|0
  • Leon , olu ozanlar dernegi , pk

1|1
    0|0
  • 8 mile

1|1
    0|0
  • The Guardian beni çok etkilemişti, something the lord made is tamamen hayatımı değiştirdi

1|0
    0|0
  • 3 idiots. Hayata bakışım değişti.

1|0
    0|0
  • Sevmek Zamanı
    Türklerin yaptığı en iyi şey olabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...