Kapat

Hardrock & Country dinler misiniz? ( Hadi bu parça da benden olsun ) ?

Güncellemeler:
Saçma müziklere alışmış kulağınız pasını silecektir.
Kesinlikle

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 77 Model olunca doğal olarak rock müziği seviyor insan. Çocukluğumun ilham kaynağı olan müzisyenlerinin bir çoğu rockçı.
    Babam sayesinde country müziği öğrendim. İzin versem sabahtan akşama kadar Garth Brooks dinler herhalde.
    Whiskey Myers gibi yeni grupları o kadar tanımıyorum. Ben daha çok 80'lere ve 90'lara hakimim. Sayenizde öğrendim. Güzelmiş. Dikkate alacağım.
    Ben ilk şarkımı paylaşıp biraz geçmişe götüreceğim. Bu şarkı levi's 501 reklamında kullanılmıştı ;

https://www.youtube.com/watch?v=VuTVKO0RScI

Aklıma hemen Lynyrd Skynyrd, Bruce Springsteen, Bob Dylan geldi.

0|0
    0|0
    • Severim ben de kendilerini. Kyuss'u ve Molly Hatchet'ı da biliyorsunuzdur sanıyorum.

• Sevdiğim bir parçadır. Eski günlere döndüm. Rıderlık meselesine gelince ; Öyleydim :) Ülke ülke kulübümle gezdim. Sonra da duruldum. Şu an kendi halimdeyim. Doğduğum küçük kasaba sayılacak ilkede sakince bir hayat yaşıyorum.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim, Sistem.

Kızlar Ne Diyor 10

• Belki.

0|0
    0|0
  • Dinlemeyen müzik zevkini sorgulamalı. Bu parça gibisi var mı be :)

0|2
    0|0
  • Parça efsaneymiş.

0|0
    0|0
  • Şarkıyı beğendim.

0|0
    0|0
  • Bu parçayı beğendim. Efsaneymiş.

0|0
    0|0
  • Hastasıyız.

0|0
    0|0
  • Dinleriz tabi

0|0
    0|0
  • Yep.

0|0
    0|0
  • Tabi ki qweqads Bu parça çok iyiymiş Metalhead Abi.

0|0
    0|0
  • Dinlerim tabi. Bu parça da efsaneymiş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Country pek dinlemem fakat çok fazla Hard Rock dinlerim. Aerosmith favorimdir. Sana Aerosmith ten "Crazy" ve "Remember Walking in the sand" şarkısını önerebilirim. Büyük bir ihtimal dinlemiş olabilirsin. Şarkı güzeldi bu arada müzik zevkini beğendim.

0|0
    0|0
  • Çok iyi be. bir an kendimi bir Amerikan arabasında tek kolum dışarıda dümdüz yolda gidiyor sandım

0|0
    0|0
    • Ben de bir Chopper'ın üstünde, çölde gezerken hissettim kendimi. E tabi yıllarca motorsiklet kulübümle ülke ülke gezince hissetirilen farklı oluyor.

• Hemşeri çıktık iyi mi? :)

• Haha eyvallah abi 😄

• Contry dinlemem pek. Ama Hardrock dinlerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...