Güneşin kızlarını izleyen var mıydı? Harika bir diziydi ya gerek senaryosu gerek konusu süperdi oyuncularda süprdi szce?

Ben türk dizisi falan izlemem normalde hepsi saçma sapan aynı kalitesiz diziler. Fakat güneşin kızlarına bayıldım yahu ben daha çok yabancı film izleyen bir insanım türk filmleri ve dizileri izlemem ama güneşin kızları süperdi bu ülkede zaten ne güzel şey varsa hepsini bitiriyolar! Sizce de güzel değil miydi? Neden bitti bilen varmı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Insanlara ahlaksizligi ogretiyordu kardes kardese opusuyorlar aile kavrami yoktu ortada bence gec bile kalindi orda bir cocuk vardi hic konusmadan bolumleri goturuyordu

0|0
    0|0
    • Çok ahlaklı ülkeyiz ya :D Dizi o dizi bizim kafasız aptal ergenler dizilere özendiği için ondan uygun görülmemiştir sonucta dizi bu ama bizim türkiyedeki ergen aptal kafasızlar özeniyolar her boka ondan

• Evet yüceltmessek ortada ne vatan kalır ne ülke :D Zaten yüceltmesek bu ülke iyice boka saracak. Yazık günahtır adam o kadar sıkıntı çek ülkeyi kurtar insanlarla uğraş arkasından bissürü laf ye. Amerikada ingilterede atatürkün sözleri heykelleri var adamlar bile atatürkü bizden daha çok seviyor sayıyor. Başka ülkede göremezsin kendi kahramanına küfür eden laf söyleyen bir ırk bir millet anladın mı şimdi? Tek bu da değil türk insanlarını hepsi aptal ergen kafasız bıktım şunlardan yemin ederim psikolojimi bozuyolar

• Soyleyecek bir sözüm yok haklisin

En İyi Erkek Görüşü

• senaryosu nasıl güzeldi be dizideki herkes alinin babası çıkıyordu ag bir ara alinin babası benmiyim diye düşünmedim değil

1|0
    0|0
    • Kardeşim o güzel işte en azınadn düşündürüyor dizinin sonlarına doğru biraz bozuldu ama başka harikaydı

Kızlar Ne Diyor 3

• Hahahaha

0|0
    0|0
  • Ben sevmezdim. Oyuncuları yapmacık geliyordu.

0|0
    0|0
    • 1 kaçtanesi evet ama Emre Kınay, Tolga Sarıtaş, Evrim Alasya bunlar en iyi oyuncular

• Dizi izleyen erkek örgü örsun :pp

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kore alıntısı bir dizi idi. Kore dizileri her zaman güzeldir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...