Joker mi Batman mi?

Önceki sorumda Batman mi Bane mi sorusunu sormuştum çoğunluk Batman'i seçmişti.
Şimdi bakalım, bir yanda efsane olan Kara Şövalye mi yoksa Batmani bile kandırabilen Joker mi?

Joker mi Batman mi?

• Batman.
    32% (7)67% (4)39% (11)Oy Ver
  • Joker.
    68% (15)33% (2)61% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Cevapları alayım tek kelime yazacaksınız :D
Güncel.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Kesinlikle joker. Batman kötüleri yakalamak gibi oldukça basit bir yol çizmiş. Eğer yeterince imkanlara sahipsen ki batman sahip bunu başarabilirsin. Joker ise suçu şu şekilde anlatır.'' Ben planlar yapmam! Sadece bana karşı yapılan planları ele alır ve onları tersine çevirip kaos ortamı yaratırım''. Parayla pul ile işi olmayan bir suçlu ne için savaşabilir? Kendi ideolojisine inanan bir adam eğer dünyada ki herkezi namuslu birer birey yapamıyorsan o zaman herkezi suçlu yapacaksın mantalitesi. Herkezi iyilik adı altında değilde kötülük adı altında toplamak aslında bu da insanları bir olmaya davet etmek değilmidir?'' Herkezin içinde bir delilik vardır yeter ki onu birazcık itesin'Çok anlamlı ve zekice...'

0|0
    0|0
  • Tabi ki joker

0|1
    0|0
  • ben aslında genelde kötü karakterleri semem jokeri sevdim öyle sözleri varki hoşuma gitti anlamlı geldi tavırları göz kamaştırıcı geliyor batman de korkmuyor onu gördügünde gülüyor dayak yiyince bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...