Ajansla ilgili bir sorunum var

Bir ajansta anket yaptım arkdaşla paranın mayısın 20 si ile 25 arası yatcak oldgunu söyledi anlamamış oldugum neden 1 ay sonraya yatıyor 10 gunluk ıstı bıttı

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Canım, iş dünyasının değişmez kuralıdır: bir ay boyunca çalışırsın ve maaşın bir sonraki ay verilir sana, şanslıysan ayın 5'i hadi 10'u gibi :) Ama ne gariptir ki başka şeyde bu yoktur: hani marketten peynir alıp "abi ben bunu hele bir yiyeyim, bitirdikten sonra gelip parasını öderim" gibi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sözleşmeni iyi oku. Kimi iş yerleri personelin bir kısım ücretini içerde tutarki kaçıp gitmesin diye. Ama nadir dir bunlar. Sözleşmede herşeyi bulacaksın yaptıysanız?

0|0
    0|0
  • her ajansın para ödemesi farklı oluyor genelde dediğin gibi 1 ayda öderler atıyorum oyuncusun cast ajanslarıda bu mantıkla çalışır bir ödeme günü vardır o gün gidersin muhasebecisinden alırsın.

0|0
    0|0
  • Çünkü yaptıkları işin parasını ajanslar ortalama 20-40 gün arası alırlar,size paranın 1 ay sonra yatması normal , ama genelde 45 gündür ajans ve anket işlerinde o süre.

0|0
    0|0
  • nedeni bu işlerin çek ile dönmesinden dolayıdır nakit para kullanılmaz ve çeki bir ay sonrasına bozdurulmasından kaynaklanır azcık dayan :)

0|0
    0|0
  • onu da bize mi soruyon :D anket işlerinde geç ödendiğini biliyorum da bir ay olduğunu senden duydum :D

0|0
    0|0
  • muhasebe işleri böyledir yapacak bişey yok beklicen.

0|0
    0|0
  • ajanslar öyle ne yazık ki

0|0
    0|0
  • seni keklemeye çalışmış aklınca;)

0|0
    0|0
  • yatmaz o para su iç üstüne

0|0
    0|0
  • ajanslar krallık gibiidir