TÜRK KORKU FİLMLERİMİ YABANCI KORKU FİLMLERİ SİZCE?

Sizde bu şıklardan birini seçerseniz çok seviniriz

• TÜRK KORKU
    14% (3)30% (3)19% (6)Oy Ver
  • YABANCI KORKU
    55% (12)60% (6)56% (18)Oy Ver
  • HİÇBİRİ DEĞİL
    18% (4)0% (0)12% (4)Oy Ver
  • YA BOŞVER KORKUYU ROMANTİK TAKILALIM
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • BU ADAM KAFAYI YEMİŞ
    8% (2)10% (1)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Filmde kalite ariyorsan yabanci filmler. Dibine kadar korkmak istiyosan da turk filmleri.
    Turklerde kalite yok ne yapasa yapsin yaptigi tek sey insanların var olan korkulari uzerinden ilerlemek. Bunu da siradan bir insan cinli perili olaylar anlattiginda da yasayabilirsin oysaki. kaliteli kugu senaryo denen bisey yok bizim yonetmenlerde. Becerebildikleri tek sey insanlarin inanclari geregi halihazirda mevcut olan korkularindan ilerlemek. Özgün konu yok.
    Ac bir corjuring ac bir the exorcism of emily rose ya da orphan adam gibi konusu olan film izle.

0|0
    0|0
    • Hiçbirinde korkmadım ama bir magi filmi siccin değiller yani

• Ya ne basitsiniz ya? Irkımla gurur duyuyorum sirf sinema sektorunu basarisiz bukuyorum diye bana turklukten uzak yakistirmasi yapamazsin bu snein haddin degil. bir kendine gel once. Insanlara saygi duymayi ogrnein.
      Ezik misiniz nesiniz gelmis ben de laf anlatmaya çalışıyorum

• Yorum atıp engellemek, evet bu sayede de kiminle tartıştığımızıda görmüş olduk. Öncelikle üslubuna dikkat et. "Ezik misiniz" falan gibi şeylere girmene gerek yok. Bende sana, artık o 3-5 filmler gibi değil diyorum. Ama tamamen algını kapatmışsın. Bu önyargıyla bir yere varamazsın. O, 3-5 filmi gözönünde bulundurarak bütün bir türü harcıyosun buna hakkın yok. Basit olan biz değiliz basit kelimesini bu tartışmaya nasıl dahil ettin bunu da anlamak zor. Sağda solda atıp öyle yorum yapmakla olmuyo bu işler, "Türklerde kalite yok, kurgu ve senaryo denen bir şey yok bizim yönetmenlerde" gibi genelleme yorum yapmak çok yanlış bir düşünce. Ayrıca "özgün konu yok" demen başlı başına bir saçmalıktan ibaret. Özgün kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyorsun galiba.
      Netice, bu tartışmadan dolayı sana teşekkür ediyor, bundan sonraki yorumlarında genelleme yapmamanı ve varolan önyargının kırılmasını diliyorum.
      @ÖZIL10

En İyi Erkek Görüşü

• Kurban olurum devletime. Elbettte türk filmleri. Ama arada yabancıda izleriz

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Türk korku filmlerinde hep cindir şeytandır işleniyor. Ötesi yok :D Yabancı korku filmlerinde de hep ruhtur hayalettir işleniyor. Bunun da ötesi yok. Bu yüzden macera filmleri candır diyorum ^_^

0|0
    0|0
    • Tebrik ederim açıklayıcı olmuş ama yabancı film dergisi empire türk korku filmlerini ilk sıraya koymuş

• Ya evet. Sanaldan mesaj atmanı istemiyorum ama numaraları vereceğiz. Direkt ev adresi vereyim babamla kahve içersin hem :) :) :)

• Orta şekerli olsun😀 oda doru olsun konuşmasanda kankayız artık oda yeter bişey sorcak olursan ben burdayım😀

• Yabancı korku

0|0
    0|0
  • Yabancı

0|0
    0|0
  • Yabancı tabii

0|0
    0|0
  • yabanci cünkü türk korku filmlerinde hep ayni in cin peri :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkler sinemadan ne anlar

0|0
    0|0
  • türk korku filmimi adı bile komik la biz korku filmi flan yapamıyoruz sorman bile gereksiz :D

0|0
    0|0
  • Türk

0|1
    0|0
  • Beni engellemiş kız senide mi engelledi?

0|0
    0|0
  • yabancılar daha gerçekçi ama sonuçta bizim inanç ve kültürden yola çıkılarak korku yapıldığı için onlarda etkiliyor

0|0
    0|0
  • Bizde ki korku filmlerinin ana teması net CİN anca bizim insanımız bundan çok korkuyor her sene bu tür onlarca film çıkıyor belli bir noktadan sonra cidden sıktı artık fakat anlamıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...