Açıldığımda insanlar çok tepki gösterir mi?

1 ay önce babamın istemesiyle umreye gittik geldik çok güzeldi gelince kardeşlerim kapandı annem babamda sen kapanmıcak mısın der gibi baktı ordaykende insanlar madem kapanmıcan buraya gelmen, n ne anlamı var gibi konuştu hep. Bende ister istemez etkilendim kendimi kötü hissettim ve gelince kapandım. Ama kendimi çok kötü hissediyorum sanki aynadaki kişi ben değilmişim gibi kendi kendime yabancı oldum. Arkadaşlarımla bir çok ortama giremiyorum dışarda sigara içerken bile başka bakıyor sanki insanlar. Çok kızardım kapanıp açılanlara şimdiyse aynı durumu kendim yaşamaktan korkuyorum. Açılsam insanlar çok tepki gösterir mi?

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• kendin gibi ol birileri istiyor diye kendine eziyet etme oraya gitmen zaten saçmalık hatta insanların oraya gitmesni saçmalık görüyorum ben o paraya burda fakir fukara sevşndir çok daha fazla sevap kazanırsın elin pis araplarına dinii yaşamak için para ödüyorum saçma bişey

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Insanlar her şeye tepki gösterir. Kendi hayatlarını yaşayamamışlar hep milletin lafına göre davranmışlar simdi de aynısını baskalarından bekliyorlar. Kapanıp kapanmamak tamamen senin kararın. Bir de kapalı olunca tavırlara daha cok dikkat etmek gerekiyor sanırım cunku insanlar kapalıları yargılamak icin her an açık arıyorlar. Sanki onlar insan degilmiş gibi kusursuz olmalarını falan bekliyorlar. Uzun lafın kısası kimseyi dinleme bir tane hayatın var kendi dogrularına göre yaşa 😊

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Dislanacağını sanmam Bir de mantıkli izahini yap saç erkekler üzerinde şehevi hiss uyandırmaz de saçı örtmekten Maksat güzelliği gizlemekse esas güzellik unsuru yüzdür ama peçe farz değil erkekte şehvet uyandıran şey kadının tavrıdır de anlat bunları

0|0
    0|0
  • Kendi kendine neden kapandığını sor. Ailenin zoruylamı kapandın yoksa kendi isteğinle mi? Eğer ailen kapanmanı istiyorsa bunu neden istiyorlar? Bunları kendine sor, ve diğer insanları takma. Tek kapalı sen değilsin. Bu arada kapalıysan eğer o başörtüsüne yaraşır bir şekilde yaşa. Yoksa o başında ki örtüye hakaret etme, ona göre giyin.

1|0
    0|0
  • İnsanların ne düşündüğü neden umrunda
    Zaten şu haline insanlar hakkında ne düşüncelk diye gelmedin mi

0|0
    0|0
  • Acil acil bosver

0|0
    0|0
  • nasıl istersen öyle yaşa sana kalmış şekercik

0|0
    0|0
  • Cozum kolay sigarayi birak ve insanlari takma

0|1
    0|0
  • Allahtan korkmuyorsun milleten korkuyorsunn

0|0
    0|0
  • Beynini açmışsın yazık umre işe yaramamış

0|0
    0|0
  • kapanman en doğrusu sana öyle geliyor insanların pek de umrunda değildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kimse kınadığını yaşamadan ölmez... sanırım senin başınada er geç gelecek... ayrıca içinden gelmediği sürece boş...

0|1
    0|0
  • Pardon da hanımefendi bu sizin hayatınız, bırak ne derlerse desinler. Sizin karariniz saygı duymalilar. Ayrıca içine sinmeyen şeyi yapma bidaha.

0|0
    0|0
  • Bende kapaliyim. Ben isteyerek kapandim. Ama bende 3 sene once kendimi cok degisik ve cirkin buluyordum. Sanki artik basortu taktigim icin eglenemiyecegim saniyordum. Ama boyle degil canim. Bu seytanin isi.. Imtihan.

0|0
    0|0
  • pearl harbor

0|0
    0|0
  • Ne istiyorsan onu yap kalpten inanıp iman ediyorsan bu kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...