Yabancı Dizi önerir misiniz

arkadaslar sezonu cok ılerlememıs the walking dead how i met your mother pretty little liars tarzı diziler önerir misiniz bide konularını yanına yazarsınız sevınırım.

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük Kaçış - Prısson Break

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• falling skies

terranova

ikisi de güzel.

game of thrones banko...

0|0
    0|0
  • Spartacus bir bayan için çok kanlı ve erotik kaçıyor ama istiyorsan izle game of thrones var arrowda güzel sardı beni baya bu üçü candır :))

0|0
    0|0
  • Supernatural

0|0
    0|0
  • The Mentalist

The Vampir Diaries

The game of thrones

0|0
    0|0
  • Yeni başlamış bir dizi mi olsun? Ne tür istiyorsun..

0|0
    0|0
    • ekşın :D

• ekşın izlemiyorum. Prison Break belki olabilir. Breaking bad iyidir. Ekşın diyince tek spartacus geliyor aklıma game of thrones daha drama. My Mad Fat Diary diye biri dizi var ingiliz komedi dizisi şişman bir kızın günlüğünden yola çıkıarak anlatılmış bir gençlik dizisi. Ben epey eğlenceli buldum müzikler şahane..

• Supernatural birinci dizimdir. Hem aksiyon hem gerilim hem komedi ne ararsam buluyorum o dizide =)

• lost ve benim favorim spartacus izlede gör

0|0
    0|0
  • bibbank teori seinfeld

0|0
    0|0
  • banshee - suç, polisiye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Supernatural(benim favorim)= korku,fantastik,aksiyon, gerilim, gizem (herbişey var :D)

Merlin= fantastik, gizem, macera,romantik

Once upon a tıme(değişik bir konusu var ilginçti)=fantastik, aksıyon, dram, gizem

Game of thrones= tarih, fantastik,macera

0|0
    0|0
  • Game of thrones var 3 sezonluk daha Teen wolf oda az sezonluydu The walking dead 3 sezonluk Arrow var Skins de olabilir

0|0
    0|0
  • the l word (lezbiyen ilişkiler) - person of interest ( gizemli de suç de ne dersen de ) - rizzoli&isles (buda poinin doktorlu polisli olanı ahah) - game of thrones ( godless)

0|0
    1|0
  • gossip girl tam sana göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...