Kapat

😉 Kim demiş olmaz diye, denemiş ki?

yok mu aranızda edebiyat parçalayacak, siz sevmez misiniz böyle konuşmayı? Ben muhabbet kurduğum insanlarla hep kelime oyunu oynarım, karşımda ki benim ne dediğimi anlayana kadar zaten ne dediysem inandırmış oluyorum... 😊 eğer dişli bir rakipse sohbet dahada koyulaşıyor...

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Sevmem bazenlayamıyorum üç, dört kere okuyorum ancak alıyor :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Manipule etmek yani bende çok iyiyimdir bu konuda. Öyleki artık insanlar herşeyi manipule ettiğimi düşündüğünden bende onların manipule ettiğimi düşündükleri konuyu manipule ediyorum yine istediğim yere geldiğimi farkeden henüz olmadı :))

0|0
    0|0
    • Karşındakine düşünme şansı vermiyosun, kelimelerle dolu bir labirente sokuyorum onları :-)

• Aynı şeyden bahsrtmiyoruz... sen jest ve mimiklerin 1. faktör olduğunu iddia ettin, ben ise konuşmanın etkisinin daha büyük olduğunu...

1gün
      Hayır kelimeler araçtır el kol mimiklerde yol. Araç her türlü ulaşır el kol yol gösterir.

Olayı manipule etme bunu dedim sana ve konu açıldı :D Yollar araç için yapılır mantığından yola çıkmışımdır herzaman

Kızlar Ne Diyor 4

• Yazarken iyi de konuşma sırasında edebiyat parçalamak itici.

0|0
    0|0
  • Örnek ver

0|0
    0|0
  • Demek öyle

0|0
    0|0
    • imiş...

• Anlaşıldı...

• Ne mutlu...

• ''karşımdaki'' ve ''daha da'' olacak. Açıkçası yazım yanlışların olduğu sürece sadece laf salatası yaptığını düşünürüm ve ciddiye almam.

0|0
    0|0
    • Peki bu yorumu yazarken ne kadar dikkât ettin?

• İnsanları aşağılamayı kesersen aslında iyi insansın...

• Bunu bilemezsin. Ve insanları aşağılama huyum yoktur, onların aşağılama çabasını fark edene dek.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...