Kahvenin hatırının 40 yıl olma olasılığı nedir? Detay?

Kahvenin hatırının 40 yıl olma olasılığı nedir ? Detay?

Güncellemeler:
Hatırı sayılır kişi hatırı olduğu aöyledi

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bı kitabımı okuyosun?

0|0
    0|0
    • Adam Fawer harika bir yazar. Olasılıksız ve Empati'yi okudum daha önce. Şimdi yeni bir kitabı var "OZ" isminde. Fakat bunu almadım henüz.

• @Castyle empatide güzeldi ama olasılıksız daha iyi bence yeni kitabını duymamıştım okumak lazım😊

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• bir kahve yap ben bunu dusuncem

0|0
    0|0
  • Anlamsız bir kitaptı.

0|0
    0|0
    • Bakalım isimler aklımda kalmadı ama devam ediyorum kitabın başı bir işe yaramazdı ama olasılık zarlardan çıktığı için ilk kumarı koymuşlar başlangıca

• bir adam güzel bir kızla kahve içiyormuş garsona şeker yerine tuz demiş heyecandan kız şaşırmış adam iyice batırıp ben tuzlu içerim demiş neyse işte bunlar evlenmişler 40 yıl geçmiş 40 yıl boyunca kadın adama hep tuzlu kahve yapmış adam da ölürken demiş heyecandan öyle oldu falan
    öyle okumuştum bir yerde

0|0
    0|0
    • Biliyorum onu öldükten sonra bir kağıtta okuyordu kadın hikayemidir gerçekmidir bilinmez ama sevgiyi güzel tanımlayan birşwy di

• bence saçma ya gerçek değildir hikaye ben seviyor diye 40 yıl boyunca tuzlu kahve yapmazdım tuz zaten zararlı e kahve de ekstra zararlı hayır hayır saçma

• Bunlar temsildir orda saygıyı ve sevgiyi anlatıyor hoş görüyü va va

• Kahve sevmiom

0|0
    0|0
  • Kitap okuyan erkek hala var mı, şaşırdım.

0|0
    0|0
  • Uydurmuşlar işte

0|0
    0|0
  • Kitap nasıl gidiyor

0|0
    0|0
    • Valla en son adam pascalın problemlerinden bahsediyordu ;)

• Kitap yurdundan bir kere sipariş vermiştim o da Arif nihat asya ihtişamıydı

• Ben ordan alıyorum kitapçıda pahalı çünkü :)) kitapçıdan bakıyorum netten sipariş veriyorum

• Yalan dolannn

0|0
    0|0
  • Olasiliksiz galiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...