Aslan mı daha güçlüdür , Kaplan mı daha güçlüdür?

Babamın belgeselleri sayesinde bu soru kafama takıldı

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kaplan bilimsel olarak aslandan vücut olarak daha güçlüdür.1e1 de kaplan aslanı öldürür. Fakat kaplanlar genellikle tek takılır. Tek avlanır filan.. Aslanlar daha sürü halinde dolaştığı için. Birlikten kuvvet doğduğu için aslanlar ormanların hakimidir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sürüye uyup bende kaplan diyorum (Espri içerir)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kaplan

1|0
    0|0
  • Kaplanlar aslanlardan daha güçlü. Fakat aslanlar sürü halinde gezerler. Ama kaplanlar tek başına gezerler. Aslanlar daha sosyal hayvanlardır.

1|0
    0|0
  • Kaplanlar aslanlardan daha güçlüdür.

1|0
    0|0
  • Aslan mı kaplan mı. Bence hiç biri

1|1
    0|0
  • İyi olan kazansın

1|0
    0|0
  • Kaplan

1|0
    0|0
  • Kaplan

1|0
    0|0
  • bu konuda arkadaşlarla çok tartıştım benim görüşüm kaplan daha güçlüdür daha ağırdır ve daha büyüktür gerçek kaplan ve aslan gördünüzmü hiç
    ben kaplanı gördüm ve dedim ki aman tanrım :) oderece büyük bir hayvan gerçi aslanda oyle ama kaplan derim

1|0
    0|0
  • Bire birde kaplan. Ama aslan tek takılmiyo

1|0
    0|0
  • aslan burcu olarak ben :)

1|0
    0|0
  • aslan tabiki

1|0
    0|0
  • Aslan boşuna kral lakabını almıyor hayvan

1|0
    0|0
  • Şöyle diyim ormanın krali kimdir?

0|0
    0|0
  • Aslan daha kaslı, kaplan ise daha kilolu ve iridir. Artık hangisi yenerse. Bir de kaslan var, her ikisinin özelliklerine sahipler

0|0
    0|0
  • benimki daha güçlü

0|0
    0|0
  • Kaplan

0|0
    0|0
  • ufak kaplan türlerini bilmem ama cüsseli bir sibirya kaplanın karşısında aslanın şansının olduğunu sanmam.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaplan daha güçlüdür

1|0
    0|0
  • aslana ormanlar kralı denmesindeki sebep yelesidir gücü değil. güçlü bir hayvandır kabul ederim. kaplanı övmek adına aslanı da yerin dibine sokmaya gerek yok. fakat bu ikilinin bir sebepten kavga ettiğini varsayarsak (hem de ölümüne) işlerin nasıl bir hal alacağı muammadır. kimse ikisinin de avladığı hayvanlardan bölgelerini korumak adına ettiği kavgalardan bahsetmesin. farklı coğrafyalarda yaşadıklarından zaten avladıkları veya kavga ettikleri hayvanların da güçleri ebatları farklıdır. ayrıca hayvanlar insanlar gibi ben daha güçlüyüm demek için kavgaya tutuşmazlar. boşuna bir tartışma.

0|0
    0|0
  • Aslan

0|0
    0|0
  • Hangisinin panpaları yanındaysa o güçlüdür :D Arkası sağlam olan adam kavgadan çekinmez :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...