Hayatınızda 1 Numara olan Filmler hangileri :) ?

Listenizde 1. srada olan tekrar tekrar izlediginiz film hangisi :)

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini eleyip bir tanesini birinci yapmak büyük haksızlık olur çünkü insanların duyguları ve hisleri farklılık gösterir. Bir filmin benim için önemli olmasının nedeni bana yaşattıkları ve hissettirdikleridir.
    Değişik kategoride 1. sıra filmlerim
    3 Aptal, Esaretin Bedeli, Yüzüklerin Efendisi, Matrix, Forrest Gump, Dövüş Kulübü, Cesur Yürek, İyi kötü çirkin, Akıl Oyunları, Hababam Sınıfı, Kuzuların sessizliği, Altıncı His, Tanrıkent, Kelebek Etkisi, Benjamin Button, Hırçın Sevgilim, Avatar, IP man, Hobbit, Ben Efsaneyim, Koku, Şeytanın Avukatı, Selvi Boylum Al Yazmalım, Limitsiz, Amelie, Mad Max, Günah Şehri, Dejavu, Star Trek,... vb...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok zorlandım şu an :D

Suicide Room'u çok beğenmiştim. Dominik'in ne hissettiğini anladım çünkü her bir zerresine kadar :)

Psikolojik filmleri seviyorum.

Zindan Adası çok hoşuma gitmişti. Çok güzel ve içine çeken bir kurgusu var. Zaten izleyen herkes aynı görüştedir diye tahmin ediyorum.

Oldboy harika bir filmdi. Gayet keyifli geçen bir film, zaten mutluydum filmden ben neden o final ile ağzımı 5 dakika açık bırakma gereksinimi duymuş yönetmen anlamıyorum :D

Komedi dalında Hangover - Felekten bir gece 1-2-3 serisi mükemmeldi. Hala çevirisini hangi maksatla bu Türkçe 'ye çevirmişler anlamasam bile harikaydı :D

A clockwork orange filmi var. Efsane Alex karakteri ile beni tanıştıran, anarşizm içerikli bence mükemmel bir film.

Esaretin bedeli var tabii. Çok etkileyiciydi. Yeşil yol ve forrest gump yine aynı şekilde :)

Bu kadar geldi aklıma umarım beğenirsin :)

1|0
    0|0
  • Öyle düşününce gelmiyor ama zorlamaya çalışacağım
    3 İdiots
    ilk 50 öpücük
    Yıldızlar arası
    Predestination
    Bazı marvel filimleri X-Men olabilir
    Esaretin bedeli dünyada 1 numara ben koymazsam ayıp olur :D
    Anca bu kadar zorlayabildim :D

1|0
    0|0
  • gladiator

1|0
    0|0
  • Fight Club

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi serisi.

0|0
    0|0
  • Bn çok flim izlerim o yüzden sadece bire koyabikecegim bir flim yok ya bir çok var ama Van helsink yeşil yol esaretin bedeli yüzüklerin efendisi serisi çelik yumruklar zindan adası bunlardan bir kaci

0|0
    0|0
  • forrest gump

0|0
    0|0
  • Prison break dizi.

0|0
    0|0
    • ya başlasam mı akıcı mı güzel mi tam anlamıyla yani :)

• hadi canım
      hemen başlamalıyım cook sagol :)

• Dizi sorarsan bakış açın degiscek detay konusunda iyi seyirler izledikten sonra donersin

• Bruce Lee Enter The Dragon :D

0|0
    0|0
  • kaybedenler kulubü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...