Erkek Dediğin Nasıl Olmalı..?

Sizce kızlar erkek değin nasıl olmalı..? Sizce erkekler kadın dediğin nasıl olmalı..? Bence erkek dediğin sözünün eri evinin direği ve bir kadına ait sadakat temsili olmalı gerisi teferruat ;)

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• vur patlasın çal oynasın. melek yüzlü şeytan olsun. ama benim olsun...

1|0
    0|0
  • Birisi benden bahsetmiş.

0|0
    0|0
  • Artirmalı hatta artirdiklarindanda artirmali

0|0
    0|0
  • kadın dediğin namuslu olmalı herkese kendini meze etmemeli bir kişiyi sevmeli öyle seviyo beni diye de yelkenleri hemen indrmemeli

0|0
    0|0
  • kadın dediğin erkek dediğini sevmeli erkek dediğin kadın dediğine bağlı kalmalı..sonra sevişsinler

0|0
    1|0
  • kadın dediğinde senin erkek için dediklerinin aynısı olmalı. ister evin direği olarak gör ister erkeğin arkasını toplayan olarak gör.

0|0
    0|0
  • en iyisi odun olmalı en güzeli :D

0|0
    0|0
  • kadın hanımefendi olmalı ... bence

0|0
    0|0
  • sana şunu söyleyeyim tarif ettiğin tip tüm erkeklerin fabrika ayarında var. senin yapman gereken SIFIR TRİP bunu yapabilirsen korkma hayalindeki aşkı evliliği yaşarsın, peki sen söyle şimdi tripsiz bir yaşamı becerebilir misin ?

0|0
    0|0
  • kadın kaıdn olsun sonra erkek hakkında beklentilerini açıklasın.

0|0
    0|0
  • kadın dedıgın göbeklı olmalı balık etlı olmalı sexy bısı olmalı yatakta kedı mutfakta ascı hayatımda psıkolog gıbı olmalı ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zeki olmalı.

0|0
    0|0
  • uzun boylu :) çok yakışıklı olmasa da olur :)) beni güldürmeyi bilmeli :))) evinin yolunu bilcek gözü dışarda olmaycak bir dediğimi ik etmeyecek sürprizler yapmayı blecek vesaire :D

0|1
    0|1
  • iyi insan olmalı

0|0
    0|0
  • erkek erkek gibi olmalı kadın dudişini herkese uzatmamalı :D

0|2
    0|0
  • Can Yücel geldi aklima..

Kiz sen ne tatli bir seysin öyle. Hay masallah.

0|1
    0|0
  • link

böyle bşy olsun yeter:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...