Telefonda Win8 mi android mi?

Nokia lumia 620 ya da htc rhyme telefonlarindan birini almayi dusunuyorum. Isletim sistemi konusunda kararsiz kaldim. Ne dersiniz

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• android le ne ios ne de win8 baş edemezler.android de 100 binlerce uygulama var.sürekli geliştiriliyor.hem google tarafından hem yazılımcılar tarafından.eğer sadece işletim sisteminde kararsız kaldıysan android derim.

0|0
    0|0
    • Suan da androidd kullaniyorum memnunum ama lumianin kullanisi falan cok cezbetti beni

Erkekler Ne Diyor 8

• Kesinlikle ama kesinlikle and-ro-id. Sakin windows almak gibi bir yanlış yapma. Kardeşim yaptı bu yanlısı simdi elinde kaldı. Telefonun içi boş resmen. Ne marketi doğru düzgün ne ücretsiz uygulamaları ne ne kurulumlari işin kötü tarafı satamıyorda. 1,5 aylık telefona ederinin yarısını bile zar zor veriyorlar. Android her şekilde en iyisi.

Tavsiye olarakta o fiyatlarda sony xperia öneririm sana. Özellikle xperia go bu modeli. Ben kullanıyorum ve herşeyinden gayet memnunum.

0|0
    0|0
  • win 8 bnc modası geçene kadar alma android takıl şimdilik

1|0
    0|0
  • Android al win le hayatını zindan etme

0|0
    0|0
  • ikiside olsun

0|0
    0|0
  • telden çok iyi anlarım,kesinlikle win 8,vede lumia 620 on numara cihaz...

0|0
    0|0
  • windowsu düşünme bile...

0|0
    0|0
  • TELEFONDA PARA OLMASI LAZIM YOKSA HİÇ Bİ ALTI KULLANAMAZSIN KUZEN

0|0
    0|0
  • android en iyisi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben androidi tavsiye ederim çünkü windoslu tel kullanmak zordur.. htcnin bir telinde yine windows işletim sistemi vardı hesap almak filan çok zor.. ama lumia hakkında yorum yapamam :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...