Tarihimi geliştirmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz...

Hangi kaynaklardan sitelerden videolardan kitaplardan ya da PDF dosyalarından yararlanabilirim...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• git gir dnr a beğendiğini cukkala. ayrıca ne tarihine ilgi duyduğunu belirtirsen daha iyi olur. osmanlı mı avrupa mı, hangi yüzyıllar arası

0|1
    0|0
    • siyaset okuyacağım baya bir olması lazım osmanlıda avrupada olsun

• ben ilber ortaylıyı çok severim mesela. üslubu, tavırları olsun çok hoşuma gider. kitaplarını da tavsiye ederim. ayrıca günümüz dünyasının yapılanma aşamalarını anlaman için guns, germs and steel (tüfek mikrop ve çelik ) öneririm. tübitak yayınlarından çıkmadır

• teşekkür edeim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• tarihi çok iyi bilen ve çok güzel anlatan insanlardan dinlemeni tavsiye ederim. tarihi bana sevdiren öğretmenimdi. turgut akman ın kitapları oldu daha sonra, yakın tarihe yakın kitaplar okumaya başladım daha sonra soner yalçın okudum bir ara, sonra ilgimi çeken tarihi şahsiyetlerin hayatlarını araştırmakla devam ettim. ucu bucağı yok.

0|1
    0|0
  • eğer etst kitabı istiyosan kpss için falan data, yediiklim ya da fem öneririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ilber ortaylı hocam çok iyi anlatıyor onun kitaplarını oku üslubu da müthiş okurken sankı ilber ortaylıyla karşılıklı konuşuyormuşsun gibi oluyor

0|2
    0|0
  • Bazıları Turgut Özakman, Soner Yalçın demiş, onlara Mustafa Armağan'ı da ekle ve bu listeden uzak dur; objektivite diye neler yutturmazlar!

İlber Ortaylı'nın akademik olmayan kitapları, videoları var. Ötüken'den, İş Basnkası'ndan, YKY'den, Tarih Kurumu'ndan çıkan kitaplar var. Çukurova Üniversitesi Türkoloji Bölümü'nün müthişe yakın bir makaale arşivi var internette.

0|0
    0|0
Yükleniyor...