Burçlardan anlayanlar bir toplaşın hele?

Yengeç burcuyum , yükselen ve ay burcu başak bu iki burç birbirine zıt sanırsam bazen iç sesimle savaştığım zamanlar oluyor ama sanki bende başak ağır basıyor gibi çünkü onun özelliklerini taşıyor gibiyim ama yengeçden de yok değil tabi. Eskiden yengeç ağır basıyordu son 2 senedir felan başak böyle bişey mümkün mü? :D Yükselen normal burcun önüne geçebilir mi? ( Bu arada burçlara eskiden hiç ama hiç inanmazdım son 5-6 aydır bir merak ile araştırmaya başlayınca dedim benimle alakası varmış ) :D

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazen zıttır tabi de toprak burcunu su burcu tamamlar. Sorun ne senin tam olarak anlamadım?

0|1
    0|0
    • Şimdi yengeçler genelde ağır oluyorlar , durağan, duygusal , çekingen , utangaç vb ben de tam tersli hep neşeli , hareketli vb oluyorum ama bazen içimdeki bir ses sanki bir anda durağanlaştırıyor eskiden hep durağandım şimdi ise tam tersi hep hareketli yani burcların birbirine zıt olan özellikleri ile içimde bazen iç savaş var gibi oluyor tabi başak kazanıyor da onu merak ettim sordum :D Yükselen ağır basıyor yengeçden eser yok gibi çok az.

• 24 saat geçsin tamam :D

• Eig aldın ama ban yemişin :D Şansa bak :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Burçların insanlar üzerindeki etkisini inanmıyorum

0|1
    0|0
  • Burçlardan anlamıyorum ama yükselen burcunun normal burcuna agir bastığını duymuştum öyle olurmuş normalde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...