Best model of Turkey kriterleri nelerdir?

bu yarışmaya katılmak için mutlaka olunması gereken kriterler nelerdir? bacak popo ve kolların kıllı olması problemmi ama fiziğim ve yakışıklılık yerinde

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• ozaman kendini gizleme resmini koyda bakalım kriterlere nekadar uyuyorsun.. Yoksa kuru sıkı mısın?

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Ayi gibi olunmaz tabi de cozumu jilet veya agda olur sorun degil dene sansini ama bence bu tip guzellik yarismalari genclere ve topluma yanlis ornek oluyor kapitalizmin sonucu hepsi

0|0
    0|0
  • Madem o yarışmaya katılacak kadar kendine güvenin var,resmini koy daha etkili karar verelim.

1|1
    0|0
  • Caps ver.

2|0
    0|1
  • Gizli olma gizliiii :D.

1|1
    1|1
    • neden:P

• Merak ediyoruz kızlar olarak :D. Şahsen kendi adıma malzemeyi görmem lazım. Her sene ilk 3ü doğru tahmin ediyorum :D:D:D.

• Tüylerini sorun etme. Aldırırsın.

1|0
    0|1
  • bır cagatay ulusoy degılsen vazgeç bu sevdadan

1|0
    1|1
  • resmini koysana :)

0|1
    1|2
  • Ağda yardımcın olacaktır.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• gay olmak

2|0
    3|2
  • ahaha benim vucutta cizikler olmasa bende gireyim dicem ama 2 kez bıcaklanınca insanda biraz iz oluyo D: kıllarıma dokundurtmam ama :)) gay gibi ne ole ya erkek dedigin kıllı olur :)

1|0
    0|1
  • İşte sonunda "boy" un önemli olduğu bir soru :): ) ))

2|0
    1|1
  • uzun boylu kaslı bakımlı fiziğin mükemmel ve eğitimin olmalı kıla gelince kılsız olmalısın sonuçta kıl yuma aramıyorlar

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar saçma saçma yarışmayla ilgili konular dönüyor lütfen bilgileri almak istiyorsanız erkan hocamıza sorabilirsiniz. Bende Best Model Of Turkey 2016 Yarışmasına hazırlanıyorum.

0|0
    0|0
  • kıvanç tatlıtuğ terk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...