#Hitler savaşacak askeri nerden buldu?

Bugün 2. Dünya savaşına çalışıyordum. Karşıma tabiiki Adolf Hitler çıktı. 😀 Kendisi bütün Avrupa ya savaş açmış. Düşünsenize tek başınasınız Avrupa ya karşı. ( Tabii yanında sadece İyalya var.) Avrupa'nın süper güçleri ingiltereye fransaya karşı hemde. Bu Adam Nasıl yaptı bu işi 😀

#KONÇUY

Güncellemeler:
heyyo

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• senin elindeki tüfek dakikada maksimum 20 kere ateş alırken hitlerin askeri dakikda 90 ın üzerinde mermi atabiliyorsa zaten cephe savaşlarında seni ezer :D
    uçak tank top olarak senin teknolojinden çok daha ileri teknolojiye sahipse senin kaç tankın olursa olsun hitlerinkilerin karşısında sadece hedef tahtası olur :D

1|0
    0|0
    • Demekki teknolojileri baya gelişmiş 😀

• kendisi de sosyalist değil mi? :D aslında ikiside sosyalist fakat Hitler Rusyanın sosyalizmini beğenmiyor. Yahudilere hizmet ediyorlar diyip giriyor :D :Ben öyle okudum bir yerde ama kaynağı bulabbilir miyi bilemiyorum :D

• bende hitlerin bir ses kaydını dinlemiştim ona dayanarak o yorumu yaptım
      aptal komunistler moskovaya girdiğim gün bir hiç olduklarını anlayacaklar tarzında konuşuyordu :D

En İyi Kız Görüşü

• almanya da essen sanayi bölgesi var. Almanya 1. dünya savaşından beri sanayide şu an da öyle avrupanın 1 numarası. Avrupa Birliği ekonomisine bak ayakta tutan Almanyadır ilk sırada. Yani gelişmiş ülkede nüfusun önemi yok. Hitler devasa tanklar ve uçaklar geliştirdi. Ele geçirdiği yerlerden bir sürü ham madde topladı. Gayet normal.

1|0
    0|0
    • Bilgilendirme için teşekkürler

• hitler ilgi alanımdır, Almanyayı çok geliştirmiş. SSCB'yi işgal ederken hata yapmasaydı şu an dünyada büyük bir devlet olurdu Almanya yani yüz ölçümü bakımından

Erkekler Ne Diyor 11

• 1. dünya savaşından yenilgi ile çıkmış yüksek savaş tazminatları ile ekonomisi çökmüş çaresiz bir almanyada insanlara umut veren milliyetçi söylemler içeren bir lider ortaya çıktı.
    1. ikna kabiliyeti yüksekti
    2. alman ekonomisini tekrar ayağa kaldırdı
    3. yüksek teknoloji ve sanayi hamleleri yaptı
    4. silah sanayine ağırlık verdi
    5. alman halkının milli onurunu yeniden şahlandırdı
    yani kısa sürede ekonomik sosyal ve sanayi açısından almanya süper güç halini aldı ve hitler kitleleri peşinden sürükleyen bir lider haline geldi.

1|0
    0|0
  • 65 70 milyon nüfusu olan bir ülke ve kitleleri peşinden sürükleyen bir liderleri vardı :))

1|0
    0|0
    • Bizim nüfusumuzda 80 milyon şu an

• E sen tek başına nasil yaptığını sordun bende nüfusunun etkisi büyük dedim. Bunun yanında almanlarin sanayisi ve teknolojisi ileri duzeydeydi tank, silah konusunda açık ara öndeydi. Bunun yani sıra avrupanin en büyük yanilgisi cesaret edemez dusunceseydi ama hitler bunu fırsata çevirdi ss birlikleri ve komutanlari özenle seçmiştir :)) bu arada dip not : Hitler komutan ve lider olarak iki kişiye hayrandir biri Mussolini diğeri Atatürk

• evet son yazdığını biliyorum :)

• Almanya dünyaya kafa tutar zaten ikinci dunya savaşında Amerika ve japonya dahil olmada dünyayı almiştı hitler

1|0
    0|0
  • Teknolojiyi bu adamlar bulmuştur aslında. Liderler direk lider olmaz gerekli algı operasyonlarını ve gerekli manipülasyon tekniklerini öğrenirler. Liderlere sadece onlarda olan özellikler eklenir karizmatik görünmek için gerekli eğitim ve bilgiyi oraya gelmeden kazanırlar.

1|0
    0|0
  • adamım benim yaa Heil Hitler!

1|0
    0|0
  • Sanayileşme otomatik silahlar uçaklar ve disiplin

1|0
    0|0
  • Nereden bulacak dünyada faşist beyni olmayan aşırı milliyetçi mal çok.

0|0
    0|0
  • Beyniyle yaptı adolf hitler zeki ve cesaretli bir komutan Dı

1|1
    0|0
  • Sonuçta nüfusu çok olan bir ülke normal o kadar asker bulması

0|0
    0|0
  • hehe maalesef gerçek seçim ile demokrasi ile.

0|0
    0|0
  • Hi !!! Führer!!!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diktatördü ondan 😄

1|0
    0|0
  • Almanya o dönemin en buyuk kara gücü. Kara gücü demek, insan demek. Şimdiki nüfusuna bakma. Zaten şurada kuzey-güney Almanya birleşeli kaç yıl olmuş.

1|0
    0|0
  • Yapamadı işte.

1|0
    0|0
Yükleniyor...