Hangi dinin mensubusunuz?

Ben Orthodox Hristiyanım! Hallelujah... :)
Hangi dinin mensubusunuz?

• ORTHODOX HRİSTİYANLIK
    6% (2)6% (2)6% (4)Oy Ver
  • KATOLİK HRİSTİYANLIK
    0% (0)6% (2)3% (2)Oy Ver
  • SÜNNİ İSLAM
    73% (24)50% (17)61% (41)Oy Ver
  • Şİİ İSLAM
    0% (0)15% (5)7% (5)Oy Ver
  • MUSEVİLİK
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • DİĞER
    21% (7)23% (8)23% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• vay kardeşim, ben de Ortodoks Hristiyanım, yeni iman ettim, ilerde katakümen dersleri alıp vaftizli Hristiyan olacam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hak din Islam'a, Alemlerin Rabb'ine ve onun resulüne inanıyorum. Mezhebim Hanefi yani sünniyim.

0|1
    0|0
  • Sünni islam

0|0
    0|0
  • Şimdi burda senden ala günahkar yoktur. Ramazan üstü tam soruyu sordun. Allahın kuluyuz ne olduğumuz bize kalsın.

0|0
    0|0
    • Ramazan beni ilgilendirmiyor.

• Şu cevabindan sonra neden protestan kesim ortaya çıkmış belli oldu. Zaten ilgilendiriyor demedim. Sonuna illa ünlem mi koymaliydik.

• Bağnaz zihniyetinden kurtul sonra yorum yap. Konuyu ramazandan protestanlara getirecek kadar da abezsin. Günahkarlık derecemi ölçebilecek çapa sahip değilsin haşa Tanrının iradesi dururken!

• Hamdolsun Islam uzerine dogdum😇😇😇

0|1
    0|0
  • Sünni Islam

0|0
    0|0
  • Islam

0|0
    0|0
  • ortodox hristiyanlık'tan 2013 te muslumanlıga geçtim.

1|1
    0|0
    • Umarım pişman olmazsın.
      Ve tahminimce sevgilin bir müsliman?

• hayatımda birisi yok, pişman olacağımı sanmıyorum kendi isteğimle geçtim :)

• Seni etkileyen ne oldu acaba merak ettim. Yanlış anlaşılmasın bende Elhamdulillah müslümanım.

• Budistim.

0|0
    0|0
  • dinsizim

0|1
    0|0
  • İnancım yok.

0|0
    0|0
  • Kardeş, saygılar...
    Yanlış bilmiyorsam İncil'de dünyanın düz olduğu yazıyor. Bir aydınlatır mısınız?

1|0
    0|0
    • Nerede yazıyor? Ayet var mı?
      Nerede yazıyor paylaşırsanız sevinirim. :)

• Olabilir ama bunu cevaplayabilecek Hristiyan var mı yaww... Piyasada ZiBiLYoN tane İncil var, kim bilir hangisine ne eklemişlerdir :D

• O zibilyon tane dediğin İnciller havariler tarafından bizzat yazıldı. Kuş beynin idrak etsin diye Tükçeye de çevrildi. Senin Kuran sadece evinin üst rafında tozlu duruyordur çünkü arapça yazıldı ve hiç bir lisana çevrilemedi hala kimseler tarafından anlaşılamadı.

Erkekler Ne Diyor 13

• Çarpılma dikkat et birader sakata gelme

1|0
    0|0
    • Çarpılma derken anlamadım?
      Ben Türk değilim. :)

• Saçmalamayın... Hep aynı şeyi yazmışsınız: "Kuran hep Arapça, nasıl anlayacaksınız?"... Aga sen hiç Kuran meali görmedin mi? Biz enayi miyiz de anlamadığımız şeye iman edelim? Kuran hemen hemen tüm dillere çevrilmiştir ki her Kültürden ve her Irktan insan anlasın diye. Millete orada yobaz falan da demişsin. Kusura bakma ama bunu da bilmiyorsan asıl yobaz sensin...

• Hallelujah ne demek? Türkçe karşılığı ne ve o hangi dilde? Ben Müslümanım doğru islam. Sunni islam yani.

0|0
    0|0
  • Elhamdülillah Müslümanım

0|0
    0|0
  • Görünmeyen bir adamın tüm her şeyi yaratip yönettiğine inanmam.

1|0
    0|0
  • EL HAMDÜ LİLLAH MÜSLÜMANIM

0|0
    0|0
  • Soru bilgi edinme amaçlı değil, kendince bilgi verme amaçlı... neyse ELHAMDULİLLAH MÜSLÜMANIM. Ders vermeye kalkanlara ise Kafirun Suresi son ayeti ile cevap vereyim "Sizin dininiz size, benim dinim bana." ;)

0|0
    0|0
  • Müslümanım. ehli sünnet.

0|0
    0|0
  • Benim ki din değil de inanış biçimi, Gök Tengri

0|0
    0|0
  • ateist

1|0
    0|0
  • Ehli Sünnet- İslam.