Kitaptan alıntı yapalım mı?

Kitaptan alıntı yapalım mı?Ben, kuralları bilenim. Sadece ben biliyorum. Aklım ışıklarla dolu. Her yerim. Bu yüzden kimse bana bakamıyor. Beni görünce başlarını çeviriyorlar. Başlarını önlerine eğiyorlar. Ben de öyle yapıyorum, güneşi görünce. Sadece birkaç saniye bakabiliyorum. Sonra gözlerim acıyor. Gözlerimin içi!

Güncellemeler:
...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• O zaman daha bir hakan günday da benden
    Korkakliklarindan ötürü sırtlarında taşımaktan vazgeçemedikleri için, kendileri gibi başkaları da altında edilsin diye, dünyanın her köşesinde hukum surmesi adina kivrandiklari bir ahlak anlayışına sahip olanlar, en kısa zamanda cephelerini oluşturdu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Doğru konuşmaya başladığını karşına dikilen yanlışlardan anlarsın. Tahammülsüzdür yanlış olanlar. Senin hak namına sabredişini anlamalarını bekleme. Hakikat adına konuşmanı da anlamayacaklar, belki de anlamak istemeyecekler. Özellikle aşka dair her kelimen batacak sükut etmiş vicdanlarına. Seni felç eden bir acıyı hissetmemek ne de acıdır! Yavaş yavaş olunca katlanılır olması, kötülükleri mazur gösteremez!

0|2
    0|0
  • her zaman kitap okuyan biri olmak istedim ama olamadım. çok üşendim :D

0|1
    0|0
  • Sessisliği getirdin sen, duyduğum en güzel sesti.

ARCHER'S Voice

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çünkü aşk bir ağaç gibidir: Kendiliğinden yetişir, kökleriyle tüm benliğimizin derinliklerini sarar ve yıkıntı halindeki bir yürekte yeşermeye devam eder. Bu tutkunun ne kadar körse, o kadar inatçı oluşunu açıklamak mümkün değildir. Kendi içinde tutarlı olmadığında daha da güçlüdür.

cf.kizlarsoruyor.com/.../coverd.jpg?7

0|1
    0|0
  • Delinse yer, çökse gök, yansa, kül olsa dört yan,
    Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
    Yıldırımdan, tipiden, kasırgadan yılmayan,
    Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz...

Bu türkü hala göklerde çınlıyor. Kür şad ve kırk arkadaşı, aylı kızıl bayrağı bekleyerek hala ufukları gözlüyor...

0|1
    0|0
  • Alıntı yaptığın kitap belliki avrupalı bir yazarın , bizim kültürümüzü taşımadığı apaçık, sana daha yerel bir alıntı yapayım ''Osman ne zamandır şaziyeye çakmak istiyordu. Herif abazanlıktan semerini kemiriyordu. Ama şimdi Osmana da hak vermek lazım çünkü maşallah Şaziye'de bir gt vardı karrrrrrpuz gibiydi var yaaa...''

0|0
    0|0
  • Bir metrekarelik bir alanda sonsuza kadar yaşamaktansa;yarım saat sonra öleceğini bilerek yasamak daha iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...