Kitap okurken o kitabın içinde kaybolur musunuz?

Demek istediğim şu kendinizi kaptırıp o karakterlere yogunlasirmisiniz hayal kurar mısınız?

1|0
14|20

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen bir kayboldum kitabın içinde üüüüüüffffff, aksi gibi telefonun şarjı d a bitti vallaha 7 saat kitabın içinde dolandım durdum. Allahtan kitabın baş kahramanı çıktı karşıma Allah razı olsun iyi biliyormuş oraları yolu tarif etti de oyle çıktım kitaptan.

1|1
    0|0
    • amin cümlemiz

• Annem yarim saattir guluyor Zeka seviyen 160 olmalı :-)

• @conquer Teyzemin ellerinden öperim. Profosyonel olarak hiç IQ ölçtürmedim ama internetteki bir testten 196 çıkmıştı sonuç. Bana sorarsan IQ dan çok üç boyutlu düşünebilmeyi ölçen bir test ama bilemiyorum tabi.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Kitaptan kitaba göre değişir ama genel olarak bu dünyadaki bağlantım kopar farklı bir alemde yaşarım.

Kendimi -görünmez bir şekilde- kahramanları izlerken bulurum çoğu zaman. Müdahale edemem belki ama onlarla aynı ortamı paylaşmak, kafamda kurduğum mekanda kafamda kurduğum karakterlerle zaman geçirmek benim için huzur verici nadir şeylerden biri.

1|0
    0|0
  • Evvet

1|0
    0|0
  • Aynı kitabı okuyup farklı yerlerin altını çizenlerdeniz biz

1|0
    0|0
  • kaybolmam :D

1|0
    0|0
  • uzun zamandır hep bilimsel veya tarihsel kitap okuyorum yine kayboluyorum kitabın içinde

1|0
    0|0
  • Nadir olur her kitapta olmaz ama Dönüşüm serisi ve paranoya-psikopatı bir oturuşta yarıladığımı hatırlarım.

1|0
    0|0
  • İçinde kaybolmadigim kitabı okumam zaten. Biraz hayalperest bir insanim zaten, yeni dünyaları kesfetmek benim için harika bir yolculuk

1|0
    0|0
  • kitap okumuyorum pek

1|0
    0|0
  • Bir tür cinayet veya mitolojik konulu bir kitapsa evet.

1|0
    0|0
  • Zaten kitap okumam ben, özellikle roman asla. Faydalı olan kaynaklara bakarım ben.

1|0
    0|0
  • Bu kitap aylak adamsa. 24 kez okudum hep kayboldum.

1|0
    0|0
  • kitabı koltuğumda okurum nasıl kaybolacam

1|0
    0|0
  • Ohoo yeni bir dünya bile kurarım.

1|0
    0|0
  • Hayal kurmayı severim. Karakterleri zihnimde canlandırım :)

1|0
    0|0
  • dünya ile bagım kesiliyor.

1|0
    0|0
  • En sevdiğim şey

1|0
    0|0
  • Genelde

1|0
    0|0
  • hemde nası rüyalarıma bile girer

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Kaybolurum

1|0
    0|0
  • Kitaba bağlı bu ama genel olarak okumayı çok severim.

1|0
    0|0
  • Ah şu beni benden alan kitap o ne değerli varlıktır öyle.
    Kokusu bile sana çicek kokusu gibi gelen sayfaların içindeki kahramanları sana sevdıren ne guzel bır şeydır o..

1|0
    0|0
  • Kaptırırım kendimi..

1|0
    0|0
  • Kurmamak biraz imkansız değil mi sence de? Kafani kaldırdığında başka bir dünyadan ışınlanmış gibi hissetmek o tatlı boyun ağrısı bırakılır mı..

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Başrol de ben oluyorum sanki öyle bir heyecan tabi bu kitabın sürükleyiciliğine bağlı

1|0
    0|0
  • Hem de nasıll

1|0
    0|0
  • evet kendim yaşıyormuşum gibi okurum genelde ağlarım da

1|0
    0|0
  • Evet her zaman.

1|0
    0|0
  • zaman zaman