Kitap yerine ansiklopedi okuyan biri görseniz dikkatinizi çeker mi?

Ben kendimi bildim bileli okumayı sevmem :D. Ama araştırma yapmayı çok severim. İlkokulda bile hikaye vs. okumayı hiç sevmez, yaşıma göre ansiklopedi okurdum.
Okulda da boş derslerde falan ansiklopedi okuyorum, arkadaşlarım çok tuhaflıyor. Bende neden tuhafladıklarını anlamıyorum :D. Ben ailemden de öyle görmüşüm o yüzden ansiklopedi okuyorum roman yerine.
Size tuhaf geliyor mu?

1|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• ansiklopedi okumayı severim.

1|0
    0|0
    • ne ansiklopedileri okuyorsun?

• herkes 1xper puanı bile çok görüyor bana.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• çohh büyük lan
    mal mısın derim.

1|0
    0|0
  • İşte benim kafadan biri derim.

0|0
    0|0
  • Çekerr

0|0
    0|0
  • Okumadan nasıl ansiklopedi okuyorsun ya :D

0|0
    0|0
  • Kitap okumadığım için, kağıttan okuyanlar dikkatimi hep çekiyor. 😕
    Ama ansiklopedi okuyanlar en iyisini yapıyor, roman okumak saçmalık zaten.

0|0
    0|0
  • Eskiden larousse ler vardı , okurdum.

0|0
    0|0
  • Yani kitap yerine sürekli ansiklopedi okuyan biri tuhaf gelir bana.

0|0
    0|0
    • Kitap yerine sürekli ansiklopedi okuyorum :D. Bana da kitap okuyanlar çok çok saçma geliyor. Birde onları dost belirlemek, küçük bir çocuğun oyuncağını arkadaş sanmasından farksız bence :D. Evde bir sürü ansiklopedi var. Okuyorum merk ettiğim, ilgimi çekenleri. Hep merak ettiğim soruların cevabi var.

• bence dedim zaten, görüşümü ifade etme hakkımı mı alıyorsun :D

• Sen ansiklopedi okumaya devam et.

• hangi çağda kalmış bu derim

0|0
    0|0
    • bende bu zihniyet hangi çağdan kalmış derim :D. Niye öyle düşünüyorsun ki. Saçma sapan aşk romanları okumamın bana ne faydası var? Ama birde çocukluğumdan beri, okula gitmeden önce bile sorduğum soruların, ilgilendiğim konuların yazıldığı bir şey okumak var. Ve kesinlikle ikincisi benim için daha faydalı.

• ansiklopedi koleksiyonum var. ama hiç birine elimi bile sürmedim.

0|0
    0|0
  • Daha cok resimli ondan demi 😂😂😂

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• ansiklopedi kaldımı güzel tabi o ayrı ama bunu nasıl taşıyor diye düşünürim:D

0|0
    0|0
    • çok değil yaa 400 sayfa :D.400 sayfalık olanı çok seviyorum, bilginler ve buluşlar ansiklopedisi ve gerçekten çok hafif, kalın bir roman gibi. Birde 250-300 sayfalık ince var, onu taşımak daha rahat. Evde bütün kitaplık ansiklopedilerle dolu. Dedemlerde bizden çok var. Babam ilkokuldan beri biriktirmiş, okumuş hepsini.

• Olabilir. Kitabın cinsi fark etmez oku yeter ki

0|0
    0|0
  • Bence herşeyde özgürlük olduğu gibi bundada yadırgancak bişi yok Herkesin kendi özgürlüğü arkadaşım Farklı gelmez değil illaki gelir ama tepki verilck bir sorun değil bu yani herkes hoşlandığı şeyi yapsın kimsenin de ne dediği umrunda olmasın.

0|0
    0|0
    • Soruyu yanlış mı anlarsınız, ben sınıftaki arkadaşlarıma tuhaf geliyor, size de gelir mi diye sordum. Yoksa kimse silah zoruyla ansiklopediler iki almıyor yani :D

• Çekmez. Aptalca bulurum. Ansiklopedi bilgileri eski, güncel değil

0|0
    0|0
  • Hayır ben de genelde araştırma kitabı ve sözlük okumayı romanlara tercih ederim, tuhaf gelmez bana

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...