"Taht Oyunları" serisini okuyan var mı?

Dizisini izlemedim, sıkıldım biraz açıkçası. Ama uzun diziler izlemek beni bunalttıgı için de olabilir. Serisini alsam mı, okuyan var mı, güzel mi?

Güncellemeler:
Bakın hele...

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Okudum. İzlemedim ama bu sezon izliyorum.

1|0
    0|0
    • Nasıl kitapları?

• Diziyi çok önceden izlemiş ve dediğim gibi biraz sıkılmıştım, o yüzden acaba benim tarzım mı değil diye düşünüyorum ama bilemedim.

• Dizi, kitaba göre sıkıcı. Bana bakarsan ben LoTR yi bile kitap kadar çekici bulmadım ama kitaba en yakın yapılan filmlerden/serilerden biridir. Ben neil gaiman ın amerikan tanrılarını bekliyorum.

En İyi Kız Görüşü

• tatlım boş ver sen onu modern kültürün abarttığı saçmalık bir diziden ibaret kitaplarıda çok farklı değil bizim dizilerde bile çok daha az entrika dönüyor fantastik kurgu arıyorsan başka seçeneklere yönelmeni tavsiye ederim brezilya pembe dizisi tadında birşey arıyorsan karışmam

1|0
    0|0
    • Ben daha çok seri arıyorum aslında. Tek kitaptan ziyade. Seri araştırınca da bunlardan başka adam akıllı bir şey bulamadım. :/ varsa bir önerin alırım.

• Anthony Ryan in bir dötlüsü var lisedeyken okumuştum gerçekten güzeldi Kan Şarkısı - Kule Efendsi - Ateş Kraliçesi - Kuzgun Efendisi olması lazım kitapların adı ya da Mary Stewart ın Merlin seriside fena değildir

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayor

1|0
    0|0
  • Okumuyorum

1|0
    0|0
  • evet evet

1|0
    0|0
  • Kitabı daha sürekliyici ve detaylıdır. Diziyle beraber gidiyorum. Tabi arada merakımdan fazlasını okuduğum oluyor.

1|0
    0|0
  • okumadım, izlemedim.

1|0
    0|0
  • Hepsini okudum harika tek kelime ile. dizide olmayan bazı karakterler dahil çok detaylı işleniyor kitapta.

1|0
    0|0
    • Bu arada Martin 2 kitap daha çıkaracak ilerde dizi ile bağımsız bir bitiş olabilir belki kitabı spoil etmemek için dizi çünkü 3 sene içinde bitecek.

• Kitap okumuyorum pek

1|0
    0|0
  • Okumadım

1|0
    0|0
  • hiç duymadım

1|0
    0|0
    • Game of Thrones?

• sımdı oldu ama izlemedim hiç ... yabancı olarak ızlediğim dizi 3 defa prıson breakı bitirdim... birde oz izledim ... baygı eskıdır ama saglam dızıdır ... true detective de fena degılmıs bı arkadasım soledı ... anlayacagın dıızıyle kıtapla pek aram yok ama film izlerim

• Diziyi izliyorum.
    Tüm bulabildiğim seri kitapları aldım ama henüz kapağını açmadım:)

1|0
    0|0
  • diziyi izledikçe kendine bağlıyor bence mutlaka izlemelisin

1|0
    0|0
    • Soru izleme sorusu değil yalnız :)

• pardon ya :) kitabını okumadan diziye basladığım için daha sonradan da kitabını almadım maalesef o konu da yorum yapamayacağım ama kitabını okuyan kötü yorum yapanı duymadım hiç ve bence dizisi o kadar güzel se kitabı kötü olmamaz :)

• İlk 30 sayfasını okumuştum :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...