İsmi Azam Halkaları?

İsmi Azam Halkaları nedir ve bunlar nelerdir? Bilen yardımcı olabilir mi google da baktım tam anlamadım veya kitap tavsiye edebilirsiniz

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Onlar dualardir ii kullanildiginda dualar kabul olur ve cok etkili bir duadir

1|0
    0|0
    • O kısmı biliyorum okudum da zikredilen Esmalar varmış, onları bulamadım

• Onu duymadım sadece iki salavat arası edilen bir dua ismi Azam ve cok etkilidir

Kızlar Ne Diyor 1

• İsmi azam duasi sadece 1 tane değil bunun bir çok çeşidi var. "Ya zel celali vel ikram" bu isim önemli halka olarak demek istediğin esmalar için oluşturulan ve belirli sayılarda okunan zikirden bahsediyosun sanırım ama o işler tek başına olmuyo sen sadece duasını et Allah ın bütün isimleri önemli ama bunların içinde daha güçlü tesirli olanları var bunlarda ismi azamda toplanmış oluyo. İsmi azam tercumani ni okuyabilirsin bütün isimler mevcut.

1|1
    0|0
    • Evet bunları sormuştum, çok teşekkür ederim. Zikir neden tek başına olmuyor, onu anlamadım toplu başkalarıyla birlikte mi yapılıyor?

• Anladım :) Ben zikri hep tek başıma yaptığım için bunun da olabileceğini düşünmüştüm. Çok teşekkür ederim, gerçekten açıklayıcı oldu :)

• Rica ederim Allah bütün dualarıni zikirlerini kabul etsin inşallah ☺

Yükleniyor...