Sizi hangisi daha çok güldürdü?

Kemal Sunal mi? Sahan Gokbakar mi?

0|0
25|53

En İyi Erkek Görüşü

• Sorumu bu !! Tabi ki Şahan Gökbakar... :)

Şaka şaka. Kemal Sunal..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Komedi filmlerinden nefret ederim. Belaltı muhabbetle küfürle komik olunmuyor.
    Su zamana kadar kendini izlettiren tek komedi hababam sinifiydi. Ince esprilerle sempatik hareketleriyle salaklıklarıyla gulusuyle vs kendini sevdiren tek komedyen Usta Kemal Sunal.
    Nur içinde yatsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Kemal Sunal'in hayatini bilip bilmeden cok saf cok temiz bir insan oldugunu soyleyenler gercekten nasil bir beyine sahipler gercekten hic anlayamiyorum. Filmlerinden dizilerinden canlandırdığı karakterlere benzetmeyin bir insanı. Sonuçta oyuncu o, gerçekte öyle canlandırdığı gibi bir insan olmayabilir. Ama böyle dedim diye kötü bir insan da olmayabilir. Özel hayatını bilemeyiz. Her neyse. Böyle kiyaslamalar gercekten cok tuhaf, ama yine de cevap verecek olursam Kenal Sunal olur cevabim.

2|0
    0|0
  • Kemal Sunal 'ın o saf ve masum duygularını, Şahan Gökbakar'ın ettiği küfürler ile dolduramayız.

3|0
    0|0
  • Şahan abi daha sağlam.

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal tabiki
    Kimse ile kıyaslanamaz

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal

0|0
    0|0
  • Sahan kemal sunalin ciragi bile degil

1|0
    0|0
  • böyle bir kıyaslama yaparak sen.

0|0
    0|0
  • kemal sunal güldürdü de. neden her karşılaştırmaya şahanı koyuyosunuz? cem yılmazı eklemeye yemiyo mu?

0|0
    0|0
  • ustayla çırağı karşılaştırmak. d

0|0
    0|0
  • en büyük hatayı kıyaslama ile yaptın zati, KEMAL SUNAL tektir, rakibi yoktur. şahan gökbakar cem yılmaz desen anlarım:)

0|0
    0|0
  • kemal sunal

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal'ın yeri bambaşka tabi ki de!

0|0
    0|0
  • sahan gökbakar kim ya? daha dünkü bebe

0|0
    0|0
  • bu kıyas çok mantıksız ve yersizdir

0|0
    0|0
  • kemal sunala hala gülüyorum ben youtube dan falan bazen belli filmlerdeki sahneleri var çok komik şahanı falan açıpta izlemişliğim yoktur

0|0
    0|0
  • Her isimle her karakteriyle her rolüyle insanları güldürmüş ve tekrar tekrar izlenecek bir Ada'mla. Küfğrbaz Haydoyu bir tutman başlıca yanlış. Cvplardanda belli:)

0|0
    0|0
  • Sitede çok görülen Atatürk- RTE karşılaştırmaları gibi olmuş bu. Bir yoktan var eder, diğeri o var olanın ekmeğini yer.

0|0
    0|0
  • kemal sunal hem guldurup dusundurdede... dıgerı sanıyelık gulduruyor

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal = Doğal hali güldürdü
    Şahan = Küfür ile güldürdü

0|0
    0|0
  • Kemal sunal gibi bir komedyen yok gelemez de dünyaya

0|0
    0|0
  • kemal sunal

0|0
    0|0
  • Kemal sunal

0|0
    0|0
  • Elbette Rahmetli Kemal SUNAL Şahan GÖKBAKAR eline su dökemez kaldı ki güldürmeyi argo küfürle yapanlardan nefret ederim

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal tabiki. Şahan Gökbakar kim oluyor ki?

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal gibi bir Dev'i Yeni jenerasyondan olan insanın yanına yazmak bile bir utanç göstergesidir. Yakıştıramadım.

0|0
    0|0
  • Kenal Sunal tabiki...

0|0
    0|0
  • Bu soruyu cevaplamak komik sormak daha komik birşey tebrikler

0|0
    0|0
  • Kiminle kimi karşılaştırıyorsun ki :D :D Ben bu soruya çok güldüm :D

0|0
    0|0
  • Karşılaştırılması bile hata.

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal varken Şahan denen soytarı kim ya.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 24

Yükleniyor...