Köprücük kemiğine dövme?

Arkadaşlar ben köprücük kemiğime dövme yaptırmak istiyorum fakat beni ifade eden bir şey bulamadım. karakter olarak sessiz sakin kırılgan kendi halinde zarif biraz çocuksu, yardım sever süslü bakımlı öyle biriyim. bunları temsil etsin istiyorum. öneriniz var mı ne yaptırabilirim

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Knk bize sorma kendin düşün valla sonra çok pişman oluyon

0|0
    0|0
    • yok direk yaptırmayacağım zaten sadece fikirleri alıyım dedim karar vericem sonra, sende mi yaptırdn

• dövme yaptırmak bağımlılıkmış öyle diyorlar doğru mu

• Cidden doğru. Bir tane yaptırırsan illaki devamı geliyor. Ama istisnalar da olabilir tabi ki.

Erkekler Ne Diyor 18

• Üfleyince tüyleri uçuşan bitkiyi yaptır, eğer kırılgan, sessiz ve zarif birisiysen

0|0
    0|0
  • Egzoz cizdir

0|0
    0|0
  • Minik bir balık yaptır köprücük kemiğinin hemen üst - iç kısmına.. Su koy sonra oraya yüzsün

0|0
    0|0
  • Köprücük kemiğine model bulmak çok zor.

0|0
    0|0
  • Shot bardağı yap

0|0
    0|0
  • bence sen kulaklırna aslan dövmesi yap burununa havuç dövmesi yanaklarınada at sineği dövmesi :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • Ay ben kedicik, opucuk, bitanede king yazili taçlı yaptircam. Senin de sevdigin hayvan olabilir belki

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • bu kadarına cesaret edemem sanırım

• bunun daha küçüklerini ya da bir tanesini yaptırabilirsin KELEBEK senin yazdıklarını anlattığı için paylaştım..

• Kedi

0|0
    0|0
  • Sweet child in time yazdır

0|0
    0|0
    • yazıı mı düşünebilirim

• iyiyim süslüyüm sessizim dedin valla sana deep purple grubundan şarkı sözü söyledim çokta düşünme :D

• yapma etme çok büyük günah ve yapanada yaptıranada lanet var :/

0|0
    0|0
    • ben günah olduğunu düşünmüyorum

• “Kendi ellerinizle kendinizi tehlikeye atmayın.”(Bakara, 2/195) ve "Kendi kendinizi öldürmeyin." (Nisâ, 4/29 ) mealindeki ayetlerden “İnsanın kendi vucuduna zarar vermesinin haram olduğu” hükmünü çıkarırlar.
      - İbn Hazm’in rivayet ettiği bir hadiste şöyle buyurulmuştur: “Allah her şeyde/her konuda ihsanı/iyi davranmayı emretmiştir. Kim kendine veya başkasına zarar verirse, iyi davranmamış ve Allah’ın ihsanla ilgili emrine aykırı hareket etmiş olur.”(Müntedeyatu mevkii’l-Ezher)
      - Diğer bir hadiste “Kişi ne kendi nefsine, ne de başkasına zarar veremez.”(İbn Mace, Ahkam, 17) denilmektedir. Buna göre "zarar ve zarara mukabil zarar yoktur. (Mecelle md. l9) Kişinin kendine ve başkasına zarar vermesi câiz olmadığı gibi, kendisine zarar verene zararla mukabelede bulunması da câiz değildir. Hâkime başvurulup zarar tazmin ettirilir.

• Evet günahtır. Her şeyi Kur’anda bulmak zordur. Sahih-i Müslim'de bildiriliyor ki:
      İbni Mesud hazretleri, (Dövme yapan ve yaptıran, peruk takan ve taktıranlara lanet olsun) mealindeki hadis-i şerifi rivayet edince, Ümmü Yakub adında ihtiyar bir kadın itiraz edip, "Ben Kur'anın hepsini okudum, ama böyle bir lanet yok” dedi. İbni Mesud hazretleri, "Dikkatli okusaydın mutlaka görürdün” diyerek şu mealdeki âyet-i kerimeyi okudu:
      (Resulullahın size verdiklerini alın, yasakladıklarından sakının!) [Haşr 7]

Sual: Dövme yaptırmanın caiz olmadığını bildiren hadis var mı?
      CEVAP
      Bir hadis-i şerif meali şöyledir:
      (Kaşlarını incelten ve dövme yaptıran lanetlenmiştir.) [Ebu Davud]

• At kuyruğuna konmuş, caretta caretta. + Lale

0|0
    0|0
    • ahhahah ilginç bir fikir bakıyım hemen

• Boşluktan aşağı akan damlalar yaptır :) Ben bunu bir çiziyim sen iyisi :D

0|0
    0|0
  • Lan yazdir gtsn

0|0
    0|0
  • Kus tüğü

0|0
    0|0
  • Kardeşim Yanlış anlama fakat Dövmen yoksa hiç yaptırma... Hiç yaptırma o kadar

0|0
    0|0
    • neden peki

• köprücük kemiğime çok istiyorum hani askılı tarzı şeyler giyince çok hoş duruyor zaten öyle naif bir şey istiyorum

• Bende koluma yaptırsam yeter diyodum şimdi iki kolda göğüsde var. Onu yaptırdıktan sonra başka birşey daha istersin.

• Köprücük kemiğine köprü yaptır 😊

0|0
    0|0
  • Öpucuk dudak izi yaptir en guzeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Of cok hoş

0|0
    0|0
Yükleniyor...