'Düşmanımın, Düşmanı Dostumdur.'' Düşüncesine #Katılıyormusunuz?

'Düşmanımın, Düşmanı Dostumdur.'' Düşüncesine #Katılıyormusunuz?

Düşmanımın, Düşmanı Dostumdur! Düşmanım İçin Gerçekleşmesi Muhtemel Olmayan Güzellikleri İstiyor Görünebilmek, Ona Kötülük Etmenin Eşsiz Zevkini Tatmak.

Kişiden Kişiye Değişen Bir Düşünce Olduğu Gibi, Yine İki Olmazdan Bir Olur Olabilir Gibi Bir Şeydir.

- Akıllı Bir Düşmanımın Düşmanı Aptal Bir Ahbaptan Daha İyidir. (Çin Atasözü)

#Fake Dostluğa Örnektir.

Günümüz Ülkelerinde Hayatta Ya da Birçok Şekilde Ayakta Kalmanın Bir Gereği Haline Gelmiş Maddeciliktir!

Maddecilik İtibariyle Ortaya Çıkan Çıkar Ortaklığı Her Ne Sebeple Olursa Olsun Hepimizin Başına Gelmiştir.

Zinhar Gelmeye Devam Edecektir.

Hayatımızda, Arkadaş Ya da Dost Sıfatlarını Kullandığımız, Hatta ve Hatta Eşlerimiz ve Ailelerimiz Dahil Olmak Suretiyle Çevremizde ve Hayatımızda Önemli Bir Konuma Sahip Olan Bu Tanıdıklarımız Yeri Geldiğinde Çaresizlik ve Yalnızlık Duygularımıza Karşı Bizim Safımızda Olan İnsanlar Değil midir?

Yine Aynı İnsanlar Yeri Geldiğinde En Sinsi Düşmanlarımız Haline Dönüşmüyorlar mı?

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @KntszmLq @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @RdvnSbs @TheKerim54

• Katılıyorum
    31% (4)53% (8)43% (12)Oy Ver
  • Katılmıyorum
    54% (7)40% (6)46% (13)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    15% (2)7% (1)11% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

3|1
6|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Düsman oldugum bir doğu halkinin dusmani olani karadeniz halki dostumdur mesela 😃

0|1
    0|0
  • Bencil ve çıkarcı zihniyetlere açık bir durumm

0|1
    0|0
  • Düşmanımın kendide , dostu da , düşmanıda bana uzak Allaha yakın. ..

0|1
    0|0
  • katılıyorum snuna kdr

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...