Dikkat ettim de erkekler kızların profil resminin olmamasından şikayetçi

AMA bir çok erkek üyecanımızda da resim falan hak getire benim için sorun değil ben resmimi falan koydum ama koymayan kız üyelerimizi de anlıyorum .Sorum şu hadi kızlar çekiniyor peki erkeklerden neden resim koymuyor siteye ? bir şeyden çekiniyorsanız gizli seçeneği var sonuçta?

Güncellemeler:
profil resmimi değiştirdim çünkü bunu bile dert eden insanlarımız varmış yeter artık yani

0|0
4|23

En İyi Kız Görüşü

• bazen o kadar rahatsız edici oluyor ki anlatamam, bir kaç defa hesabı kapatıp açtım, hala profil fotoğrafı koymadığım zamanlarda bile bir sürü ekleme talebi mesaj gelebiliyor. engelle veya kapat diyebilirsin ama bazen gerçekten masum bir soru ya da arkadaşlık için eklemek isteyen yazmak isteyenler olabiliyor o yüzden kapatmıyorum.

1|0
    0|1
    • sana hak veriyorum merak etme :)

• teşekkür ederim ;)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben neden koymadım? Çünkü resim koyanlar gibi kendimi beğendirme derdim yok. Zaten olsaydı şu anki koyduğum resmi koymazdım. :)))

0|0
    0|0
    • PARDON KARDEŞ BEN AŞAĞIDAKİ DEYİNCE KONTROL ETTİM KİMSE KIZA ÇİRKİNSİN KÖTÜSÜN DEMEMİŞ. BENDE YAZDIĞIMI YANLIŞ ANLAMIŞSIN DİYE ÖYLE YAZDIM.

• yok onların denmesi önemli değilde umarımda da değilde bel altına vuruldu daha da kötüsü oldu :(

• Üye olduğumda vardı, 7-8 ay durdu ama sonrasında sıkılınca kaldırdım. Başkalarının koymamasından da şikayetçi olmadım hiç :)

0|0
    0|0
  • Burası bir forum isteyen resmini koyar isteyen koymaz, genelde o bahsettiğin kişiler arayış içinde olan kişiler beklentisi olmayanda free takılıyor benim profil resmim olsa ne olacak olmasa ne olacak insanlar ne düşünüyor burda ömürlük bir aşk falan mı bulacaklar sanıyorlar

0|0
    0|0
    • çok dert yanan var arkadaşım kızlar neden çekiniyo diye bnde karşı tarafı sordum :)

• vallahi ben kendiminkini kullanıyorum cesareti olan varsa eklesin resmini

0|0
    0|0
  • Üye olduğumdan beri var ne çekincem be :))

0|0
    1|0
  • Herkes istediğini eklemekte özgür. kendini o yansıtıyordur belki

0|0
    0|0
  • Israr edilirse bende koyarım resim.

0|0
    0|0
  • olursa ekime olmazsa oraya kadar

0|0
    0|0
  • REesimde çok önemli değil . Gizli takılmasınlar yeter. Sinir bozucu. Hangi ayakkabıyı almalıyım sorusunu gizli soran birisi resim koymasın zaten sonuna kadar haklıdır :))))))))))

0|1
    0|0
    • ay evet ya bnde sinir oluyorum flörtte de bir yere kdr anlıyorum özel hayat diye ama bazen denk geliyorumda bir film sorarken bile gizli ya sabırr

• Ne şimdi bu?Güzelsin dememizi mi bekliyorsun?

0|0
    3|1
    • ne alaka neyse arkadaşım saol

• Hahhah ronaldo sövsen daha iyiymiş

• yeter artık kapayın çenenizi benim hakkımda benim için bu kdr yorum bitti yoklukta ideri olan sevgilindir kız kardeşindir falan dedirttirmeyin işte bunları

• Göz zevkinizi bozmamak için resim koymuyorum.

1|0
    0|0
  • istesem koyarım ama bu sitede çokta gerekli degil maksat vakit geçirmek olsun diye resim koyulmuyo diye düşünüyorum

0|0
    0|1
  • ne guzel ki ben o dediklerinden değilim kare kare reesımlerım war :)

0|0
    0|0
  • resi koyanı yiyecek halleri yok

0|0
    1|0
  • meraklı kız

zile baksana...

0|0
    0|0
  • salla onları beyb.ekle tanışalım <3

0|0
    0|0
  • tipsiziz ondan anasını satım:D

0|0
    0|0
    • hyr ya bn inanmıyorum işte Allah'ın yarattığı çirkin olamaz gibi geliyo bna

• Mesela ben koydum resmimi niye çekiniyim bu arada nasıl çıkmışım

0|0
    0|0
  • ben kendi resmimi koydum profil resmimdeki benim.

0|0
    0|0
  • Gizemli olan merak uyandırır

0|0
    0|0
  • çekinmiyoruz ama

koyunca da aşık oluyonuz:D

gerek yok yani:D

bu arada cici bişeye benziyon:P

0|0
    0|0
  • Erkeklerde çekinir.

0|0
    0|0
  • Ne gerek var profile kendi fotografimizi koymaya? Kime neyi gosterecegiz ki.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim gizli saklim yok kardis :D

1|0
    0|0
  • eski sevgilim üyedir filan zaten zor kurtuldum.tekrar beni takibe geçmesin diye koymuyorum.

0|0
    0|0
    • wawww kızlar daha detaylı düşünüyor diye demiyorum boşuna :)

• valla canım görse sürekli taciz eder.mecbur gizli takılıyorum..ah bu geçmiş peşimizi ne zaman bırakcak :)))

• kırdığın cevizlere yan bacım:D

benim geçmişim süt kadar beyaz:DD

• tek derdimiz bu olsun. amin

0|0
    0|0
Yükleniyor...