Hadi bakalım kim bilecek :) ben bilmiyorum.

Yapıştırıcı çok iyi yapıştırdığı halde neden içine yapışmaz bu bana ilginç geliyor sebebini biliyormusunuz ?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• 36 yaşına gelmişsin ve hala anlayamamışsan boşa yaşamışsın demek ki! 22 yaşındaki genç bile biliyor sebebini...

0|0
    1|0
    • Benim nasıl yaşadığımı sen sorgulayamazsın nerede okuduğumu ne iş yaptığımı biliyormusun eyyy cahil kişi unutmaki elimin altında google var istediğimi sorar öğrenirim üstelik senin ne işin var burada

• Banane senin ne iş yaptığından! bir de cahil ben oldum :))) Elinin altında google varsa yaz oraya öğren ne diye burdasın? Kendi söylediğinle kendini rezil ediyorsun. Biliyorsunda madem ne diye buraya soruyorsun. Bu sorularla çocuk gibi yazıp kendini mi eğlendiriyorsun? Sizde eleştrilmeyi hazmetme duygusu olsa erdem olsa zaten sanalda ne ben sizi tanırım ne siz beni gereksiz yere uzatmaz 15 gün geçmiş tartışmaya girişmezdiniz.. Ne kadar seviyeli eğitimli kültürlü kariyerli olduğunuz belli.

• Ben senin gibi boş gezenin boş kalafası değilm tüm günü senin gibi burada geçiremem nasıl eğleneceğimi sanamı sorucam hadsiz aslında kendini rezil eden sensin eğlence amaçla kurulmuş bir siteyse ben burada bulunurum soracağımıda sorarım benim burada bulunup bulunmayacağıma sen karar veremezsin senin ne işin var burda işene bak ben sorduysam sende cevap vermek zorunda değilsin

• herkes vermiş cevabını :D havayla temas olmadığı için likit durumunu koruyor..

0|0
    0|0
  • çünkü kendisiyle aynı maddedir. mesela prit kendisiyle yapışmaz ama kağıtla yapışır. ama gerçek cevap şudur ki, kapalı kaplarında duranlar havayla temaz etmediğiiçin yapışmaz :)

0|0
    0|0
  • nem olmadıgından dolayı. bu yüzden hava almaması gerekiyor yapışmaması icin.

0|0
    0|0
  • Hava ile temasa geçmesi durumunda bu özelliği kazanıyor ve benden önce birçok kişi bunu belirtmiş :)

0|0
    0|0
  • kapağını 1 gün açık bırak görürsün

0|0
    0|0
  • oksijen tamamlıyıcı madde olduğu icin.Dışarda havayla temas ettiğinde katılaşır

1|0
    0|0
  • hava ile temasa geçip kuruyunca oluyor.

0|0
    0|0
  • havayla temas olmadıgı icin havayla temas olayı olunca yapısıyor...ıcınede dısınada yapısır donar

0|0
    0|0
  • kapagini acik birakirsan ,

yapistirici kuruyacak ve kendi kabina da yapisacaktir.

0|0
    0|0
  • yok bilmiyorum bende

0|0
    0|0
  • Hava almadığı için olabilir

0|0
    0|0
  • ben yapıştırırım benim adım cemil

0|0
    0|0
  • hava ile temas etmediği için. ağzını açık bıraktığında kurumasının sebebi de bu.

0|0
    0|0
  • Hava ile temasi kesildigi icin

0|0
    0|0
  • cünkü havayla temas etmiyor

0|0
    0|0
  • oksijenle katılaşıyor

0|0
    0|0
  • bilmiyorum:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bunun cevabını sahiden bilmeme ihtimalinden çok, sen bilmiyosan kimin bildiğini nasıl anlıycan buna takıldım

0|0
    0|0
    • Laf olsun diye sordum elbette biliyorum elimin altında kocaman bir dünya var google sağ olsun bilmediğimi sorarım öğrenirim ;)

• Hava ile temas etmediği takdirde bileşimine uygun olarak kendini kurutamaz.

0|0
    0|0
  • kabul edelim , çoook dahice ! bir soru.

0|0
    0|0
  • neden acaba merak ettiimmmmm

0|0
    0|0
  • oksijenden ötürü

0|0
    0|0
Yükleniyor...