Özellikle beyler cevap verebilir mi?

19 yaşında genç bir kız nasıl olmalı..lütfen ayrıntılı tarif edin.Aklınıza her ne gelirse.

Genel kültür olabilir,hayata bakış açısı olabilir..teşekkürler şimdiden:)

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hayallerimize göre kişilik veremeyiz sana ama her gördüğüne özenme derim genç yaşlarda kötü alışkanlıklar edinme özgürüm kafasıyla.

2|0
    0|0
    • sana kızgınsam yaklaşımım nasıl olmalı anlaşmak için,bunu anlatabilir misin:)?

• peki:)iyi geceler..sağol.

• önemli değil kolay gelsin sana iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 25

• Bunun dogrusu yokki. Bana gore kendine simdiden yetebilen ve de hayattaki sorular hakkinda az cok fikir sahibi , beynini kullanmaktan cekinmeyen, sadece ezbere dayali baskalarinin ona anlattigi bilgiyle degil kendi arastirdigi bilgilerle sonuclara varabilmis , icgudulerini ve de mantigini dengesinde ve de yerinde kullanabilen , acik goruslu ve de bilgiye ac olmali. Ama bazilarina gore muhtemelen simdiden ceyizini hazirlamis coluk cocuga karismayi bekleyen bir an once zengin iyi egitimli bir koca bulup evlenmesi gereken biri olmali...;)

2|0
    0|0
  • Genel kültürü olmalı, boş bir insan olmamalı ve tam olmasa da yine de olgunluk beklerim. En azından mantıklı hareket edip, ciddiyetini koruyabilecek kadar. Sonuçta üniversite ortamında bulunan bir bireyden söz ediyoruz. Öncelikle kişilik ve karakter ararım..

1|0
    0|0
    • sence utangaç olması ve ilkinin eşi olmasını istemesi sorun mu?

• peki,çok teşekkürler:)iyi geceler.

• Rica ederim, iyi geceler..

• Dedikodudan özellikle özentilikten vazgeçmeli.Mal gibi sırıtıp kıvıra kıvıra yürümemeli.19 yaşına basmış bir kadının hayata bakış açısını ya facebook twitter gibi boktan bilgi karmaşaşı değiştirir ki bu yolla 14 yaşında bir ergen gibi olur,21 yaşında kafası karışır kocaya gider :D .Ama kitaplara dalarsa hangi konu olursa olsun farketmez en geç 25 yaşında toplum tarafından saygı duyulan bilgili ve güçlü bir birey olur eşi de böyle olur kaliteli bir hayat yaşarsın

2|0
    0|0
  • 19 yaşında genç bir kız herşeyden önce kendisi olmalı. toplumun ya da başkasının istediği gibi değil sen kendin istediğin için sen olmalısın. başkasının laflarıyla olmaz bu işler. sanki karakter satın alır gibi.

3|0
    0|0
  • erkeklere güvenmemelisin o yaşta özellikle erkeklere pek güven olmaz hatta güvenilecek kişiler az sayıda.

kendini düşünmelisin ilişki konularında acele etme umursama hatta kimseyi pek erkeklerin kalabalık olduğu yerden kaç kızlarla takıl keyfine bak kendi sınırlarını çiz her zaman ciddi ol ne halt yediği belli olmayan kızlarla takılma falan filan uykuluyum eksik veya fazla yazmış olabilirim anla işte :)

2|0
    0|0
    • güvenilecek kişiyi naasıl anlarım:)?

sağol..güzel yazmışsın.

• :))ay çok teşekkür ederim:))

• rica ederim :)

• yaşının insanı olmalı. Büyükmüş gibi davranmamalı. Kıyafeti uygun konuşması uygun olmalı. GÜlümseme eksik olmamalı bir hanımın yüzünden asla...

2|0
    0|0
  • kendini bilmeli, haddini bilmeli, edebi bilmeli, sınırlar çizmeli.

Kültürlü olmalı, cıvıtmaya kaçmamalı, dimdik durmalı

2|0
    0|0
  • sevimli arkadaşım 19 yaşındaki kızın basmakalıp tarifi yok ki, metropolde yaşayan zengin aile çocuğu 19 yaşındaki kızı da 19 yaşındaki kız, pamuk tarlasında işçi olarak çalışan 19 yaşındaki kız da 19 yaşındaki kız. ama inan bana genel kültürü hayata bakış açısı farklıdır (bu örnekte kesinlikle küçümseme vb imalarda bulunmadım)

1|0
    0|0
  • sıcak kanlı olmalı ama çok fazla yaklaşmamalı kimseye güzel olmalı ama arkasından laf ettirmemeli kıskandırmalı ama kendini kıskandırmak için hareket etmemeli kahkaha atmamalı tebessüm etmeli erkeklerle mesafeli ama bir o kadarda etkileyici bakabilmeli :) oldumu...

1|0
    0|0
  • Zeki ol siyaset düşünme. İçinden nasıl geliyorsa öyle davran.

2|0
    0|0
  • 1-nefes al

2-erkeklerin içinde çok durma

3-yeri geldıgınde hanfendı ol yeri geldıgınde holigan

4-sevgililerinle vıcık vıcık olma

5-cinsel olarak ellerıne koz verme

bu kadar

1|0
    0|0
    • :)hiç sevgilim olmadı ki..başka tavsiyen var mı?

eşim ilkim olck inşaallah

• kezban olma ınsanları hor gorme erkeklere karşı durusun net olsun ınternetten bır cok seyı arastır yanında caktırmadan cınsel muhabbet yaparlar ızın verme bılgılı olmak ıyıdr

• kezban olma derken:)ön yargı ile terslememek gerek kastın galiba?

• guler yuzlu, cana yakin, hayvan sever, guzel konusan, insanlari assagilamayan, biber dolmasi sevmeyen, 1,65 - 1,75 boylari arasinda, ne istedigini bilen biri olmasi iyidir..

spor yapmayida severse ve gamzeside varsa off yemede yaninda yat..

1|0
    0|0
    • mesela sana kızgınsa tavrı nasıl olmalı veya yaklaşımı?

• benle ilgilenmiyorsunu ve yerli yersiz naz yapmayı bıraksınlar sonrada her konu hakkında ufakta olsa bir fikirleri olsun internet çağındayız azcık araştırma lütfen

1|0
    0|0
  • Kesinlikle şu sokaklarda gördüğümz bazı kız tiplerinden olmamalı , şu saçları tip tip :)

Her neyse , kız dediğin genel olarak akıllı uslu kız gibi kız olmalı. Asil olmalı

Cins cins giyinip ona buna özenmemeli sade abartısız olmalı.

1|0
    0|0
  • Özellikle beyler cevap verebilir;

19 yaşında genç bir kız istediği gibi olsun evet

1|0
    0|0
    • sağol ama ben çok çekingenim..pek samimi olmuyorum erkeklerle,bu bir sorun mu acaba?

• kişiliğe göre değişir benim karakterimde bana bir gelene ben on gelirim mesela

• kızarsa kızarsın,gülerse gülersin:)?

ben bunu pek anlayamıyorum maalesef ama suyuna gitmeye çalışıyorum sadece karşımdakinin,e bu da her zaman iyi olmuyor..şımarıyor,kaale almıyor zamanla vs

değişiklik yapmakta fayda olur diye düşünmüştüm

• en azından burda bu saatte takılmamalı bnce

1|0
    0|0
    • neden,açıklar mısın lütfen?

• :))gayet iyi periyodum..hep böyle değilim ki

ölçümü söylemem ama gizli de olsam ayıp..

tırnaklarım soluk ama,bu konuda ne yapabiirim?

• güzelm napıym bn snn memelerini nasl bir dşnce ypnz var allh akına onun içinde vitamin al yeter hadi iyi geceler

• evinde barkında o lmalıdır

1|0
    0|0
    • erkeklerle gezmesin anlamında mı?:)

• çocuk gibi olmamalı hayata bakış açısı geniş olmalı seviyeli ve hanım hanımcık olmalı bence

1|0
    0|0
  • arıza olmamalı

1|0
    0|0
  • Özellikle beyler cevap verebilir;

19 yaşında genç bir kız istediği gibi olsun

0|0
    0|0
  • Kişi āşık olacağı tipi sz çok çizmiştir; bu çizgiyi hiç çizilmemiş gibi gördürüp kendine āşık edendir. İlãveten, bu düşünüş de bir çizgidir.

0|0
    0|0
  • 19 yasında fingirdek olmalı...25 te ciddilesebılır hayata karsı bır durusu olabılır

0|0
    0|0
    • her erkekle flört etmem,yeşil ışık yakmam ben.

• ozaman nıye soru soruyorsun..ne istediğini biliyorsun iste

• farklı fikirleri bilmek istedim.

• 19 yaşındaki bir kız bence bu soruyu sormamalı :(

0|0
    0|0
    • neden:(

• birşeylerde katabilir ama oturttuğun temelin üzerine unutma seni olduğun gibi kabullenecek birini bulacaksın daha fazlasını veremezsin.

• anladım,sağol:)

• ev işlerini öğrenmeli

1|0
    0|0
    • :)mesela banyo içlerine falan çok dikkat eder misin?

• bu işin kuralı yok..

herkes farklı farklı...bence boşver..

kendin ol yeter...

1|0
    0|0
    • kendimim ama çok çekingenim..bu sorun mu acaba?

• sağol:)

• rica ederim..

unutma çekingenlik gerçeklerle yüzleşmekten korkmaktan ileri gelir..

ayağının üzerinde durmaya başladığında kendine güvenin gelecek ve korkuların dağılacaktır..

Kızlar Ne Diyor 2

• bu soruyu neden sordun acaba ? çok merak ettim

0|0
    0|0
    • :)kendini geliştirmek kötü mü?

• evlenme düşüncesi varsa ilk düşüncelerine sonra kültürüne en son fizik durumuna bakılır genelde. laylaylom takılcam beraber olmak için bakanlar ise hep fiziğine bakar

• sağol goldberg:)

• sigara içme misal. sonradan kurtulması cok zor. bak simdi canım nasıl sigara istiyor anlatamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...