İstanbul'da oturanlar cevap versinin 🌉sadeçe lütfen baska şerde oturanlar atlamasın 😊?

İstanbul çok güzel bir şehir😊 uzak kaldınmı özlüyosun 😭içindeyken boğuluyosun😤 farklı milletlerin farklı dinlerin bulustuğu nokta 👳👲👱👿💃👮👷👫👬👭dünyanın merkezi tarihiyle kültürüyle dunyanın en zengin şehri bana göre ☺mesela ben beyoğlunda oturuyorum bana taksim 🚈karaköy gibi yerler sanki yabancı bir şehirde geziyormuşum hissi veriyor ruhum daralıyor🙀 bilmiyorum nedenini😕sizi istanbula ilgili alakali bir hissiniz var mı memunmusunuz şehrinizden?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Memnunuz

0|1
    0|0
    • Memunuz derken bir karamsarlık sezdim😊

• Yok knk sen yanlis seyapmisin

• Olabilirde ne biliy dikatimi cektin ilk kayıt olduğundan beri😊

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü bulundugun semt Osmanlı zamanindan beri eski adı Pera, yabancıların ve gayrimüslimlerin çoğunlukta olduğu bir semt tam zıttı bir semt soracak olursan Fatih :)

0|1
    0|0
    • Ben bağcılar da oturuyorum semtimden degil ama Istanbuldan herseye ragmen memnunum aşığıyım bu şehrin

• Bilmiyorum arkasini unuttum :D Bak mesela musluman ve dindar bir kişiye beyoğlunda yasamak eziyet gelir. Zaten tesettur ve islami giyimin kalbi Fatih'tir. Ülkeye zarar veren bütün isyanlar da Pera da Taksim de çıkmıştır neden acaba bir sormak lazım :)

• Kasımpasyi esgecmisin mufazakarın piskopatıdır senin dediği şişli felan taksim dersen değişik kimin ne olduğu beli değil fatih aynen orda bir kiz ayarlicam korkuyorum karagümrük bela 😊

Kızlar Ne Diyor 5

• Seviyorum herseyiyle

0|1
    0|0
  • boğulmanın artık intihar sınırına geldim. çekilir bir şehir degl. bazı semtler güzel özellik deniz kıyısı. fakat ve lakin ben bu yaz rizeye kaçmak için sabırsızlanıyorm. ve suriyelilerden de bıktık

0|1
    0|0
    • Benim memleketime gidecen gözeldir rize 10 sene sonra ilkdefa gimistim 😊

• Zeytinburnundan memnun degilim istanbuldan memnunum

0|1
    0|0
    • Niye kanka😊 benim teyzemgiler orda oturuyor oranın belediye baskanı enistemin cok yakin arkası

• Ben olsam öleceğimi bilsem ülkemi bırakıp başka bir ülkeye siginmazdim

• Biz türküz kaçmayız ama merhametliyiz kucak acarız sırtımızdan vurana bile bende tanistımi soruyorum oģlum niye asker kamufulajı giyip geziyorsunuz vatanınizi bırakip korkak gibi kaçıyosunuz diyorum aptal aptal gülüyotlar canlari vatanlarından daha değerli galiba😊

• Boguluyorum, cok insan var insanlari gordukce sinirleniyorum burnuma surakli yag ve ter kokulari geliyor kulaklarimda hep korna ya da motor sesleri!!!

0|0
    0|0
    • Olsun ben kanka gülü seven dikenine katlanır sende topluluk icine fazla girme cok karabalikta ben yanliz hisediyorum kendimi o sendede oluyormu😊

• Cogunlujla oluyor, insanlar fazlalastikca birbirinden kopuyor

• Sehrin piskolejisi bu galiba boğuyor gidincede özluyosun lanrt bir şehir abi hep derdi geçeleri lanet yağar gundüzleri berek yağar bu şehrin özerine asli varmıdır bilmiyorum😕

• Güzel mi güzel belalı mı belalı bir yer. Ama seviyorum ya , canım Kadıköy <3

0|0
    0|0
    • Karaköydemi oturuyorsun dicektim kadı köydeymişin seni dıslıyoruz pis karşı yakalı😂😂şaka şaka😊

• Aynen☺

Erkekler Ne Diyor 1

• İstanbul bir ask benm icin, bir tutku, her sehri!! ayri bir guzel, her sehri ayri bir tutku... Boğsada trafiği kalabalığı uzak kaldignda anliyorsun degerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...