Bir toplum için sanat ve kültür neden önemlidir? Sanat ve Kültürün içinde ne kadar aktifsiniz?

Bir toplum için sanat ve kültür neden önemlidir ? Sanat ve Kültürün içinde ne kadar aktifsiniz ?Gördüğünüz tablo tam tamına 164 milyon dolar ediyor. Ben her tarafından bakıyorum hiç bir şeye benzetemiyorum. Siz ne görüyorsunuz?
Bakın buda sanat, hiç bişi anlamıyorum.
Kısacası zenginlerin artık parayı nereye harcayacağını bilemediği ve hava atmaya meyilli olduğu için buna başvurduklarını düşünüyorum. Hatta hiç birininde bunları anladığını düşünmüyorum.
Bunların topluma ne tür bir getirisi olabilir?
#Coolumsu

Güncellemeler:
2. fotoğrafı sana hediye ediyorum o zaman :) :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Tabloya bakınca gözlerim otomatik kısıldı. Bunlar gösteriş meraklısı ya da farklı olma çabasının sonuçları. Bu kadar abartmamak gerek.. Kültür ve sanat anlayışının olumlu yönleri kişinin anlayışına göre değişiyor bence ama es geçilemez artılarının olduğu bir gerçek. Az da olsa bir kişi sanat ve kültürle ilgilenmeli. Gerçekten çok farklı hissettiriyor. Bense kimi zaman aktif kimi zaman pasif oluyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kültür degilde sanat iyidir. sanatla epey ilgiliyimdir :D

0|1
    0|0
    • Ne anlıyosun hocam bunlardan ciddi anlamda soruyorum?

• İlginçmiş, bende sorun var galiba.

• sorun iyidir bro

Kızlar Ne Diyor 5

• kültür sanatın göbeğindeyim sanırım :) sanat insan hayatını monotonluktan kurtarmak değişik etkiler uyandırmak için var :) boş bir duvara yukarıdaki tablolardan birini yerleştirdiğinde insanın gözü takıldığında değişik düşüncelere dalar. sanat insanların içindekilerinin dışavurumu aslında :) ve biz bundan ne kadar ne anlıyorsak o kadar da kültürlü sayılırız :)

0|1
    0|0
  • Bu eserler için çok ciddi rakamlar o milyonlar bence. Bunun yerine topluma faydalı olabilseler keşke onun dışında sana katılıyorum :)

0|1
    0|0
  • Sanat duygu ve düşünceleri özgür kılar. İçalemini keşfe çıkarsın düşünür ve düşündürürsün. Aktifim mutlu oluyorum.

0|1
    0|0
  • Para için yapılıyorsa adı sanat olmaz zaten

0|1
    0|0
  • çokk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi de sanat 'ben bunu sevenleri anlamıyorum, bethoowen dinleyince uykum geliyor nasıl dinleyebiliyorsun?' denebilecek bir şey değil ki. Güzellik göreceli bir kavramdır.

0|1
    0|0
  • Sanati severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...