Sizi çok etkileyen bir film karakterini oynayan oyuncuya mı, yoksa onu yazıp var eden senariste mi hayran kalırsınız?

Ya da tamam sizi derinden etkileyen filmlerin senarislerini araştırma geregi duyuyor musunuz? :)

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Onu yazıp var eden senariste taparım taparım :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası düşününce senaristin başarısı. Karakteri oluşturan ve bizim hayran olduğumuz fikirleri ona veren senarist. Onu yaşarmış gibi canlandırabilmek apayrı bir şey ama. İkisi de olmazsa olmaz gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Oyuncuya çünkü o ön planda.
    Bu beğendiğimiz kitabın yazarı yerine karakterinden etkilenmek gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • Elbette yazana, ve çok nadirdir bir film ya da diziyi izliyip yazarı ile tanışma istegimin olması

0|0
    0|0
  • ikisinede

0|0
    0|0
  • Oyuncu çünkü araştırmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bem oyuncuya biat ederiM. Süper ötesi bir senaryo yazdın ve harika bir karakter yarattın. Bu karakteri herkez kaldırır mı? Doğru oyuncuyu neye göre seçebilirsin ki? Mesela F1yarış arabası ürettin michael schumacher mi sürsün istersin onu yoksa ben mi :) ya da raikonen mi? Buda böyle birşey. Çünkü oyuncunun hakkını verecek izleyicidir senaristin hakkını ise yapımcılar verir.

0|0
    0|0
  • Genelde oyuncuya. Evet senaryoyu yani dünyayı senarist yaratıyor ama oynayan yerinde o oynasa o kadar tutar mı? Hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Oynayan oyuncuya çünkü bilirsin oyuncunun yeteneği mukabilinde rol hoşumuza gider yapmacık tavırlardan hoşlanan biri olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Dürüst olacağım. Oyuncuya hayran kalırım.

0|0
    0|0
  • Birinciye

0|0
    0|0
Yükleniyor...