Kimler bunu okudu ozet gecebilir misinz?

Universitede okuyorum ve matematikciyim 3. Sinifim ve 1. Siniftan hala turk dili dersi aliyorum hocamiz finalde george orwel in 1984 isimli kitabini soracagini soyledi ben 30 puanlik falan sandim meger tamami o kitapmis kitabi hala okumadim okuyan varsa lutfen anlatabilirmi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sana burdan kimse yardım etmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle okumalık, yazılı kapağı olan bir kitap.

1|0
    0|0
  • Ozet gec pnp

0|0
    0|0
  • Ben gecmistim turk dilini baya zorlanarak... allah kolaylik versin internetten pdf sklinde bulablirsin belki

0|0
    0|0
  • yuh bu yaşa geldin hala o kitabı okumadıysan öl

0|0
    0|0
  • okudum net hatırlıyorum. hatta en net hatırladığım roman. 15 yılöönce okuduğum halde. Ben de matematikçiyim:)

0|0
    0|0
    • Hic ilgimi cekmiyor sanirim nazileri hitleri anlatiyor ama yok yani ben sevmem boyle seyler bana gore degil hoca tek soru sorcak oda bu kitap olcak lutfen yardim edin

• Kitap 1948 deyazılmış ve 1984e projeksiyon sunuyor. İngsos (ingiliz sosyalizmi) üzerinden üzerinden sosyalizmi ve monarşik/dikta komunizm rejimini eleştiriyor. Bir göz var sanırın big bother (yanlış hatırlamıyorsam) herşeyi görüyor. Devlet herşeye hakim. Siz devletin kulusunuz. Devlet isterse sizin geçmişinizi de değiştiriyor. Müthiş bir roman. Baş yapıt. Yüzlerce ödül almış bir roman

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...