Avrupa ülkeleri Türkiyeden daha mı güzel?

EVet günün sorusu cevaplaınızı merak ediyorum bu kadar mükemmel mi? Yapmacık güzellikleri olduklarını düşünürüm fakat Türkiye mi yoksa avrupa ülkeleri mi merak ediyorum. hadi bakalım gelsin cevaplar

Güncellemeler:
güncel

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Arada aşırı bir fark yok abartanlara bakma ben Yunanistan'a gittim rusyaya gittim Fransaya gittim Almanyaya gittim öyle aşırı bir fark yok afedersin ama burda ki fakirler oraya gidince zengin olacagı hayali ile yaparlar ama Gidince Türkiyedeki Suriyelilerden farkları kalmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Güzel degil ama çok daha temiz.

0|0
    0|0
  • Adana türkiyedende güzel ;)

1|0
    0|0
  • Ben güzellik olarak ülkemizin hem tarihi hem de turistik açıdan mükemmel bir konumda olduğunu düşünüyorum fakat onları bu kadar iyi kılan özgürlük, çağdaşlık ve barışın daim olması bence.

0|1
    0|0
  • Eğitim iyi, serbest.
    Şehirleri temiz.
    Torpil ve kayırma yok.
    Orada, damatlar bakan olmuyor.;
    Sınavlar'da akrabalar kazanmıyor.
    sağlık sistemi kaliteli ve iyi.
    İnsanları, sosyal ve saygılı.
    Seni yargılamıyorlar.
    Kızları yakın güzel.
    Her şey ucuz.
    Benzin ucuz.
    Araba, motosiklet vs ucuz.
    Maaşlar yüksek.

0|0
    0|0
  • Evet daha guzel. Doga olarakta, yasam olarakta, insan olarakta.

0|0
    0|0
  • Neye göre güzel , kime göre güzel, herkesin güzel tanımı farklıdır. şehirleri bizden daha düzenli, doğa hayatında ise gerçekten Türkiyede çok güzel yerler var. Ama biz kıymetini bilmiyoruz.

0|0
    0|0
  • Bizim. ulkemiz aslinda bir cok. avrupa ulkesine 5 basar ama yasam stsndartlari kotu parasi olana turkiyeden guzel ulke yok. benim kanaatim. Hukemet zihniyeti yanlis oLdugu icin.

0|0
    0|0
  • Medeniyetler coğrafyası Türkiye !

0|0
    0|0
  • hep kış. insanlar yaşamak için çalışmayı ölmek için yaşamayı ögrenmiş.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle labirent

1|0
    0|0
  • Bence giderek aradaki farki kendin gormelisin medeniyet neymis anlamis olursun

0|0
    0|0
    • nasıl yani? senin fikrini merak ediyorum ben

• Avrupa 1. Olarak cevre temizligi acisindan bariz bir sekilde iyi

İnsanlari temiz
      Yollari yamali yamali degil
      Yolda yere yat yuvarlan ustun kirlenmez bazi ulkelerde bunu ciddi olarak diyorum

İnsanlarin birbirine saygisi var

Sen yola adim at araba size yol vermek zorunda

Egitim sistemi zaten izledigin yabanci dizilerden aklindadir kaskini takip bisikletiyle okula gidenler falan :) kisaca bizle kiyaslanamazlar :)

Orada yasama firsatim olsa gidermiyim gitmem onca ruh hastasiyla yasamaya alistim oraya gitsem kime satasicam :)

• Türkiye tabikii. Sence bütün avrupa ülkeleri neden Türkiye'yi karıştırmaya çalışıyor?

0|0
    0|0
  • temizlik düzen yaşam açısından evet ama burdaki düzen orda olsa türkiye cennet olur...

0|0
    0|0
  • Guzel yurdum ve guzel insanlari bir ulkeye fet etmek icin giderim ancak gidersem.

0|0
    0|0
  • Türkiye harika doğası yapısı ve eski mimarisi tek geçerim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Türkiye'deki doğal güzelliği göremedim hiçbirinde. Avrupa ülkeleri betonlaşma üzerinden, yapay güzelliklerle dolu. Bence ülkemiz gibisi yok.

0|0
    0|0
  • Hayır en guzeli Turkiye

0|0
    0|0
  • tam tersi... türkiye avrupa ülkelerinen daha güzel ve coğrafi konumumuz açısından en şanslı ülkeyiz

0|0
    0|0
  • Avrupa da yasayan biri olarak. Turkiye daha guzel

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    0|0
  • Bence her ülkenin ayri güzelikleri estetigi ve farkli atmosferi vardir. Kiyaslanmaz yani.

0|0
    0|0
  • Hangi açıdan baktigina bagli

0|0
    0|0
Yükleniyor...