Sizce ne calmayi ogrensem?

Bir muzik aleti calmak istiyorum. Ama cok kucuk olmadigim icin biraz tereddut ediyorum acaba calabilir miyim diye. Şu an aklimda keman var ama sizce baska neler olabilir. Yani veya keman calanlar varsa cok zor mu kolay? Dusuncelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Direk keman yazayım diyerek soruya girdim, siz zaten detayda yazmışsınız. Bence keman öğrenin. Biraz farklılık olur hem, herkes gitar, bağlama öğrenmeye çalışıyor.
    Bende öğrenmek istiyorum o yüzden araştırdım biraz da pek kolay olduğu söylenmiyor. Ama öğrenenler nasıl öğrendi? Bence isterseniz öğrenebilirsiniz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• kanun öğren :-) bilenlerin nesli tükeniyor zaten

0|0
    0|0
  • Keman guzel olur

1|0
    0|0
  • bence bas gitar çalmalısın

0|0
    0|0
  • keman için baya çalışman lazım.. sonuçta perdesiz sistem kulağının koç iyi gelişmesi gerekiyor buda yetmez ama...

0|0
    0|0
  • Kalbimi calmayi ogren

0|0
    0|0
  • Ben gitar sanatçısıyım fakat çocukluğumdan beri Piyano çalmak istemişimdir hep o yüzden piyono çal ;)

0|0
    0|0
  • Gitarla başla bence.

0|0
    0|0
  • Keman öğren. Bir ömür keman çalan birini dinleyebilirim.

0|0
    0|0
  • keman aşırı pratik gerektirir ve sabır , 16dan sonra öğrenince teknik oturmuyor. küçük yaşlarda başlamak daha avantajlı. ama sen istediğini çal isteyipte yapılmayacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • keman ben de isterdim ama geç yaşta çok zor oluyormuş kulağın seslere alışması. onun için vazgeçtim ama senin hevesin kırılmasın :D

0|0
    0|0
  • Yemin ederim basligi ilk okuyunca ne tür bir hirsizlik yapsam gibi anladim 😁 altın calmayi ogren :D

0|0
    0|0
  • Gitar öğren bence gitar çok güzel :D

0|0
    0|0
  • hand drum, çok cool bir enstruman.

0|0
    0|0
  • Tulum çal

0|0
    0|0
  • en kolay piano çalabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Gitar olur voyolonsel olur ne biliyim saz olur

0|0
    0|0
  • Keman ya da klarnet

0|0
    0|0
  • kapı çalmayı öğren

0|0
    0|0
  • Müzik aletinde öğrenmenin yaşı yok keman doğru tercih

0|0
    0|0
  • Piyano çal

0|0
    0|0
  • ney..

0|0
    0|0
  • Araba

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Keman çalıyordum. Bence keman çalmayı öğrenmek kolay, nota bilgin varsa daha kolay öğrenirsin kemanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Piyano...

0|0
    0|0
  • Gitar aldırdım fakat ögrenemedim sen ögrenebilirim diyorsan guzel yani 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...