Aklim karisik ne yapmaliyim?

Ben lise 3 e gidiyorum. Ve yazdigim bir cok siir var hocalarim bunlari cok begendi ve kitap haline getirmem icin isarar ediyorlar sizce kiatp yapmalimiyim..

Güncellemeler:
Saf duygularla oynayan, cocuk gibiyim.
Ne oldugunu bilmeyen cozemeyen, cocuk gibiyim
Gul gulebildigin kadar bu gun , cocuk gibiyim
Bu kadar kırma yuregimi bu gun , cocuk gibiyim
Anlatamiyorum sana derdimi, dedim ya
Bu gun cocuk gibiyim...

Aklimda kalan tek kisa siirim biraz karmasik olabilir maaruz gorun

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• şiire hevesin var güzel Kendini geliştirebilirsin Ama iyi şiir yazabilmek için önce farklı tarzda şiirler ve edebi eleştiriler okumak lazım da okumak lazım bir şiiri büyük şiir güzel şiir yapan 3 önemli şey vardır Ahenk hayal ve anlam Bu üç unsuru şiirde sağlayabilmen için şiir yazmadan önce denemeler yapman düşünmen gerekiyor lise üçüncü sınıf öğrencisi olmana rağmen fena değil yazdıkların ama kendini gelistirmelisin

0|0
    0|0
  • Merhaba; Profosyonel anlamda olmasa'da şiir ve kitap yazıyorum. Benim 166 tane şiirim, 4 adet kitabım var. Biraz daha geliştirmelisin kendini. Bütün kıtaların sonunda "Çocuk gibiyim" cümlesine yer vermiş olman beni okurken rahatsiz etti.
    Eline, yüreğine, emeğine sağlık..

1|0
    0|0
  • Bu yaşlarda inan herkesin kafası çok karışık. Ama sana Tavsiye arkadaşım bir denemekten zarar gelmez. Ayrıca şiirin çok hoş.

0|0
    0|0
  • Bence senin aklin karisik

0|0
    0|0
  • Yaparsan hem ilerde taninan bir sair olablirsin hemde guzel maddi acidan gelecegini garantilemis olursun

0|0
    0|0
    • Hocalwrimda oyle diyorlar ben kendime guvenemiyorum. Biraz. Aklim karisik. O yuzden destege ihtiyacim var yanlis anlamayin

• Ozguveni yazipta , yazdklarini kitaplastirip, sonra satistan sonra taninan saygi duyulan biri olunca pekistirebilirsin... sadece baskalari tarafindan saygi duyulan biri olman gerek.. rica ederim

• Başlarım lan senin şiirine kitabına sizin gibi edebiyat meraklıları yüzünden lys de ebemizi gibiyolar 20 yıl sonrada seni işletirler müfredatta çok anarlar seni sonra şiir falan yazma git matematikte çığır aç

0|0
    0|0
    • İste sizin gibi insanlar yuzunden hep ozguven kayip oluyor sonra ne yapacini insan bilmiyor insanlar geriliyor siz matematik zekaniz var diye cigir acamam bende aslinda edebiyatci degilim kendie guvenm yoktu bu yazdiginizdandolayi. Tum siirlerimi yirim hirsimdan tessekurler...

• Taslak halinde pc'de kaşsın. Şiir kitapları bu zamanda maalesef tutmuyor. Ama hatıralık olmasını istiyorsan birkaç tane kitap halinde bastırabilirsin.

0|0
    0|0
  • eline yüreğine sağlık gayet güzel olmuş
    bence her satıra çocuk gibiyim yazmak yerine 2 satırı birbirine bağlayıp 2 satır aralıklarla yazsan daha güzel olurdu

0|0
    0|0
  • kolay gelsin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...