Türkiye nin neresini gezmeli görmeli?

Mayista 3 hafta Türkiye turu yapacagim, gezilecek görülecek en güzel yerlerini gezip görmek istiyorum. Bana tavsiyeleriniz neler, nereler? Sagolun arladaslar :)

Güncellemeler:
Daha cok sehirleri degile, görülecek doga harikalari vs demek istedim :)

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzona geliyosun abi ...

Sümela manastırı .. Abicim onu oraya nasıl yaptılar hayret ediyorum. link link

Uzun gölde mangalını yapacaksın link

Atatürk köşkü link

Ayasofya link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• rizeyi gez. trabzon da olur.

0|2
    1|0
  • hatay/antakya.. asil ismi antiochia yani antik demek, gezilecek tarihi yerleri muzeleri var.. harbiyedeki selaleri mesurdur.. cevlik ya da arsuzda deniz var.. ama beni hayran birakan istanbuldu.. her yeri cok guzel mutlaka gezip gormek gerek

0|1
    0|0
  • Karadenizse zonguldak ereğli, akdenizse mersin olabilir, iç anadoluda klasik ama ihlara vadisi olabilir:)

0|1
    0|0
  • Efes, Marmaris, Kaş, Kapadokya, Abant, Pamukkale ve komple bir Karadeniz turu.

1|1
    1|0
  • Doğa harikası diyorsan Karadeniz turu yap..

0|2
    1|0
  • izmir

0|1
    1|0
  • çanakkale, pamukkale, peri bacaları, ya da komple karadeniz turu

0|0
    0|0
  • güneydoğu anadoluya git

0|1
    0|0
  • erzurummmmmmmmmmmmmmm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mersin'i yaşayan biri olarak tavsiye ederim, ki kendimi bildim bileli mayısın 15 inden sonra denize girmeye başlarım ben. Mersin'i tavsiye ederim. Cennet cehennem, soli antik şehir, sonra bir çok muhteşem doğa manzarası olan yerler var.

0|1
    0|0
  • Andoluya git bence. Mardin, Van

0|1
    0|0
  • Artvin'e git ordan başla sakaryaya kadar kadar yavaş yavaş git arabaylamı artık bilemem. Fotoğraf çek çek dur. Konaklamalı istiyorsan sinop erfelek ya da mersin kız kalesine git değişik ucuz ve süper.

0|1
    0|0
  • Kendi memleketim diye söylemiyorum gerçekten. Ama Tokat/Sulusaray'a uğramalısınız. :) Sebastopolis antik kentini görmelisiniz. İki ayrı hamam ve bir sürü tarihi eserle birlikte bizans kültürü karşılar sizi.

0|1
    0|0
  • kardeşim Ordu boztepeden gir böyle kaçkarlar hopa ya kadar git unutamayacaksın gezini

0|2
    1|0
    • eyvallah kardesim

• hala buradasın kardeşim bas gaza git :)

• Almanyada yaşıyorum kardeş, mayısta dediğin yere, nemrut dağına falan gideceğim inşallah :)

• Karadenizi gormeden olen ben yasadim demesin !

0|1
    0|0
  • ege bölgesini gez.çok güzel yerler var tek tek söyleyemem ama en başta pamukkale.

0|1
    0|0
  • Karadeniz turu en güzeli

0|1
    0|0
  • Karadeniz, Ege, Akdenizin tamamı olabilir

0|1
    0|0
  • buram buram tarih kokan kültürüne kültür katacak olan dünyada çin seddinden sonra 2.surlara sahip islam tarihinde 5.en kutsal şehir tarihi ulu camisi meryen ana kilisesi 4 ayaklı minaresi hasan paşa hanıyla amed/diyarbakır'ı görmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...