Kaan Tangoze'nin duman gurubundan bağımsız yaptığı yeni konserler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mesela bu şarkı on numara beş yıldız :D :D :D

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yine güzel şarkılar yapar ama o ruhu kaybedebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• Kaan tangöze candır ama ben sanatçıların daha butunleyıcı olmaya çalışmalarından yanayım. Hepsini s. et en azından sitemler eylemler böyle olmalı mıllete vatana zarar vererek degıl. Solo bir sürü on numara parçası var bu ithafen olmuş bir şey.

0|0
    0|0
    • aslında haklısın dogru sanatçılar bütünleştirici olmalı. politik göndermelerini biraz dolaylı yapmalı sanat farklı bir boyuttur çünkü. örnegin bunu dinleyen bir akp li normalde dumanı çok sevse ve dinlese de biraz üzülecektir muhtemelen ama bazı sanatçılarda politik yapıyor sanatlarını ki dumanında bütün albümlerinde bir iki politik parça olurdu :) ayrıca bu şarkının millete vatana zarar veren degil milleti vatanı aydınlatan bir şarkı oldugunu düşünüyorum :)

• Evet bende aynısını dedim işte millete zarar vermiyo keşke tüm eylemler böyle olsa hem en etkili hem en geniş kitleye ulaşan. Kimini aydınlatıyor işte kimi aydınlanmıyo kimine fener monta etsen fayda yok :)) kimi kırılıyo falan filan yine bir ayrışma tufanı.

• pardon yanlış okumuşum dostum :D haklısın aynen dedigin gibi :)

• İyi yapmış

0|0
    0|0
  • Paralel oyunu hep , grupta akp'li olduğu için 17 aralıktan bu yana ayrılar :D :D

Şaka bir yana kaan reis bir tanedir. Türkiyenin en kaliteli sanatçıları arasında top 5'e çok rahat girer. :D

0|0
    0|0
    • kaan reis türkiyede ki şarkıcılar arasında sanatçı diyecegim bir iki kişiden birisi dostum :D

• kardeşim sana bir saymaya başlarım burdan sizin köye yol olur. keza hiç mecalim de yok zaten ama söylediğin kadar az değiller. sen sadece pop ve rock kültürünü düsünüyosun belki ama bu ülkedeki müzik türü bunlardan ibaret değil. yinede senin söylediğin tarzdan sezen aksu, teoman , şebnem ferah , ogün sanlısoy vs. vs. gibi birçok müzik insanı (sanatçı) sayabilirim. yani kişilik ve sanat anlamında birçok kaliteli sanatçımız mevcuttur. bakış açını biraz daha genişletirsen sende farkedersin zaten iyi aksamlar :D

• iyide ben sana zaten sadece pop ve rock u kastederek sölüyorum dedim ala ala :D bir iki degilde birkaç diyelim o zaman :D ayrıca diger mzik türlerinide katarsk artar haliyle haklısın :D

• İyii

0|0
    0|0
Yükleniyor...