Dubai'de ingilizcesi kötü olan biri nasıl idare eder?

merhabalarrrr..ailemle dubaiye tatile gidicez.inglizcem cok zayif.nasil idare ede bilirim?iphoneye wifi internetsiz calisan ceviri programi yazayim dedim bulamadim.internetden turistler icin lazim olan cumleleri ogreniyim dedim oda olmadi...bana idare edicek cumleler listesi ya da program lazim.baska cozum bile varsa super olur.bide dubaide gezilicek yerler nedir?

Güncellemeler:
arkadaslar bide gezilicek gittiginiz yerleri yazarsaniz sevinirim:)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• yurtdışında sanırım ilk tatilin. Sadece how are you what is this filan yeter emin ol kimse ingilizce adam akıllı bilmiyor zaten. sadece basic şeylere bak şurayan nasıl giderim şunu alabilirmiyim filan bir kaç örnek yazabiirm.

How can i go to ... ( gidilecek yer)?

Where is the ... (mall, museum, bla bla hotel vs.. )

How much is that ... ( ne alıcasan fiyatı)

aklına gelen spesifik bir soru gelirse sor. link şuradab da beğendiğin cümleleri not al yeterli. zaten bir kelime söylsen karşı taraf anlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ailende hiç ingilizce bilen yokmu ? yani dubailere gidecek paraları buluyosunuz ilim 0

1|1
    0|0
  • ya sonuçta tatil bu kadar kafaya takma en fazla 5 gün falandır

0|0
    0|0
  • Way dubai ha! Benide götürün :))

0|0
    0|0
  • bir kitapçıya gidersen yararlı şeyler bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • arapça konuş.ellezine vele de dımboo vele hasene vele hımboo

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kitapcıklar oluyor nerden ne söylemen gerektigini yazan. cantanda bir ondan bir de sözlük taşı. ben ispanyada hola dısında bir şey bilmeden idare ettiysem sen hayli hayli edersin.

0|0
    0|0
  • tatil kartları var kenedene onlardan al :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...