Kapat

Hangi ülkeleri gezdiniz?

Selamlar,
Dünya üzerinde gezdiginiz ulkeler nereler ve gittiğiniz yerlerde neler yaptınız? Burdakilere "kesinlikle görmen gerek" dediğiniz ve "orda şunu yapmalisin, gitmelisin, yemelisin" dediginiz tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Şunu yemelisin kısmını okuyunca aklıma ilk Trdelnik geldi. Prag'a gidip bunun mutlaka tadına bakmalısın. Ben sadece 2 günlüğüne oraya gitmeme rağmen onlardan bir sürü yediğimi hatırlıyorum. Bosna'da yediğim börek ve cevapcici de çok güzeldi. Paris'te çikolatalı krep. Zürich'te sıcak çikolata. Italya'da Bruschetti çok güzel ön atıştırmalık. Ama Italya'da pizzayı hiç beğenmedim. Bir çok farklı restoranlarda farklı çeşit pizza yedim ama hiç birin gerçekten sevemedim.

Ben çok fazla yer gezmedim, bir kaç ülke sadece ama kesinlikle gidip görmelisin dediğim yer Roma. Roma hakikaten çok güzel bir şehir. Ama şehrin görüntüsünden daha çok beni insanlarıyla sohbet ilgilendiriyor diyorsan Balkan ülkeleri çok iyi bu konuda. Kosovo, Makedonya veya Hırvatistan gibi ülkelerin insanları cidden çok cana yakın. Herkesle güzel sohbet edebilirsin.

0|0
    0|0
    • Aradığım tarzdaki cevaplardan biri. Çok teşekkürler.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha o mertebeye gelmedim.

0|1
    0|0
  • gezmedim

0|0
    0|0
  • Yunanım oraya gidip geliyorum arada, onun dışında İtalya'ya ve Hollanda'ya gittim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İnşallah yakında gezicem.

0|1
    0|0
    • Rota nereye?

• Simdiden başarılar 😉

• Teşekkür ederim. :)

• türkiyede oldugumdan öyle bir ihtiyacım olmadı burası bir dünya ülkesi :D :D

0|1
    0|0
  • Hayrına birisi benide götürüp gezdirsin diye bekliyorum

0|0
    0|0
  • almanya ve turkiye hollandada yasiyorum

0|0
    0|0
  • 90 a yakin belkide fazla.

0|0
    0|0
  • Hollanda ve almanyaya gitmiştim. Amsterdama gitmeni tavsiye ederim çok güzel şehir kızlarıda güzel 😄😄

0|0
    0|0
  • Gürcistan Moldova Macaristan

0|0
    0|0
    • Mesela Macaristan da ne yapılır nerelere gidilir nerde ne yenir? Bilgi verirsen sevinirim.

• Hiçbir ülkeyi gezmedim

0|0
    0|0
  • dünyada gezmediğim ülke kalmadı.

0|0
    0|0
    • Deneyimlerini paylaşırsan güzel olur.

• yazarım.

• Sorun değil ortak paydada buluştuk 😉 Teşekkürler.

Yükleniyor...