Seyyar satıcılardan Lahmacun yiyeniniz var mı?

Lahmacunun normal fiyatı en az 3.5 - 4 TL yken seyyar satıcılarda 1 - 1.5 ve gördüğüm kadarıylada yiyenlerde var. Acaba ne etidir.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Hiç yemedim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Seyyarlarda içine çok acı ve sebze katıldığı için etinin zaten az olduğunu biliyorum. Yani zaten adamlar eti örtbas ediyolar başka şeylerle. Özelliklede acıyla :D

0|0
    0|0
    • Benim içime sinmez 2 TL ona vereceğime 4 veririm içim rahat eder en azından.

• Ama lahmacun yiyeceksen seyyar yiyeceksin. Restoranlarda hamurunu ayarlayamıyo çoğu pideye benzetip mahvediyo.

Kızlar Ne Diyor 1

• yemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• En sevdiğimdir seyyar satıcılardaki lahmacunlar. Ucuz et alıyorlar restaurantların kebapçıların çoğu pazar araştırması yapmadan alıyorlar. Mesela bir kaç restaurant biliyorum etleri dandik olmasına rağmen gidip firmalardan pahalıya et alıyorlar. Mesela benim muhasebesini tuttuğum bir restaurantta tek lahmacun yok 2 lahmacun posiyon söylüyorsun 58 TL ama bizim orada 2 tl ye satan amcanın ki kadar beğenmiyorum :D

0|0
    0|0
    • 2 TL lik amca işini biliyor o Zaman. 😂

• İmkanları kısıtlı olunca insanlar düşünmeye sevk ediliyor. Çümkü imkanlar kısıtlı. Restaurantlar müşterim var nasıl olsa deyip ham maddeye fazla önwm vermiyor zaman kaybwtmwk istemiyor, maddenin kalitesi emin ol aynı hatta daha iyi bile olabilir

• Iyi diyosun güzel diyosunda maddi acıdan tabikide seyyarlar daha uygun. Bu konuda cok iyi herkesin alabilcegi fiyatlarda. Ama bir ara bizim burda söylenti cıktı kedi eti kullanıyolarmış flan diye ondan sonra hic gelmedi lahmacun satan adam.

• Et yok onda

0|0
    0|0
  • zararlı ve gereksiz etlerden biridir

0|0
    0|0
  • Mecbur kalmadikca Bilmediğim yerden yememeye özen gösteririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...