Çok mu Hayal Kuruyorum?

Ben güzel sanatlar fakültesinde öğrenciyim.Heykel ve resime çok kabiliyetim var ve okul bitince bu mesleği yapacağım.Benim bazı hayallerim var.İnşallah ilerde sanat kabiliyeti bana çeken bir çocuğum olur da ona resim heykel öğretirim.Çok mu hayal kuruyorum sizce.

ama şunu da iyi biliyorum.Allah nasip etmeyedebilir!

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Güzel sanatlarda okuyorum. Bizim işlerimiz hayal üzerine kurulu zaten hayallerimiz bizi biryere götürür. Birde hangi üniversitede okuyorsun özelden yazar mısın aynı fakültede olabiliriz : ))

0|0
    0|0
    • özel yazmaya gerek yok.inönü de okuyorum.Malatya.

• beni ekle istersen.

• gizlisin senin mesaj yazman lazım ben yazamıyorum sana : /

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Fazla hayalcisin. basarabilirsin de

0|0
    0|0
  • Yooooo Hayal kurmak her zaman iyidir cunku zate Allah isteyene verir sen Allaha hep duani et Allah sana buldurur bunlari sen s1k1nt1 etme duani et ve duanda israrci ol Allah onu sana verir ama hayirli iste :)

0|0
    0|0
  • cok hayal kuruoyorsun

0|0
    1|0
  • Aşk, meşk ve para hayalleri dışında tüm hayaller, güzeldir. Zeka göstergesidir.

1|0
    0|0
  • bence hayal kurmak yapmanın yarısı gibidir hayal kurmadan düşünmeden zaten o yapacağını yapamazsınki

0|0
    0|0
  • bunlar hayal değil ki bunları yapman mümkün

0|0
    0|0
  • Hayalsiz insan yok ama gerceklestiremiyoruz...

0|0
    0|0
  • Çekebilir bu allahın nasip etmesiyle değil senin genlerinle alakalı.

0|0
    0|0
    • doğru ben de babama çekmişim.babam da babasına çekmiş bu konuda.

• Ben de sanatçıyım ailemde yok ama sülalede var =)

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır! Öyle düşünme sakın! Başabilirsin ama küçük adımlarla:) Tabiki de hayal kur ama dengesini bilerek yoksa hayal kırıklarına uğrayabilirsin ama bence eğer inanırsan ve çalışırsan senin hayalin imkansız değil, başarabilirsin. Sana inanıyorum:):))

0|0
    0|0
  • Herkes hayal kurar.

0|0
    0|0
    • doğru.Allah hepimizin gönlüne göre versin.

• umarım teşekkürler.

Yükleniyor...